Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    SBS6 voert strijd om kijker late avond op

    De zenders van SBS kenden in week 47 gezamenlijk een groter bereik in de belangrijkste doelgroep dan de NPO. SBS6 wil in de late avonduren nog meer kijkers voor zich gaan winnen.
    Jan-Hein Visser
    1 december 2014
    comments 3
    SBS6 voert strijd om kijker late avond op
    De zenders van SBS kenden in week 47 gezamenlijk een groter bereik in de belangrijkste doelgroep dan de NPO. SBS6 wil in de late avonduren nog meer kijkers voor zich gaan winnen.

    Om meer kijkers bij de talkshows van RTL 4 en NPO 1 proberen weg te trekken wil SBS6 op de late avond anderhalf uur live televisie gaan maken. Daarbij staan de huidige succesvolle programma's Hart van Nederland en Shownieuws centraal. De uitzending moet dan gaan duren van 22.30 uur tot ongeveer middernacht.

    Beau, Bridget en Patty

    SBS wil de komende tijd gaan proefdraaien. De wijzigingen in het programma-schema gaan in ieder geval begin volgend jaar in. Beau van Erven DorensPatty Brard en Bridget Maasland spelen momenteel een centrale rol op de late avond van SBS. In het huidige uitzendschema is ook weerman Piet Paulusma tussendoor te zien.

    SBS verslaaT NPO in hoofddoelgroep

    De zenders van SBS waren in week 47 gezamenlijk groter dan de publieke zenders in de voor adverteerders belangrijkste doelgroep van 20 tot 49 jaar en scoren daarmee goed. Grootaandeelhouder John de Mol liet tijdens de winterpresentatie al weten tevreden te zijn met de ontwikkeling van de kijkcijfers.

    SBSSBS6KijkcijfersNPO 1RTL 4John de MolMarktaandeelShownieuwsHart van NederlandPiet Paulusma

    Reacties