Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    SBS6 wil alleen samenvattingen Eredivisie

    SBS6 heeft alleen interesse in de uitzendrechten van de voetbalsamenvattingen van de Eredivisie. De live-uitzendrechten van de Champions League laat de zender aan zich voorbij gaan.
    Jarco Kriek
    18 maart 2014
    comments 2
    SBS6 wil alleen samenvattingen Eredivisie

    SBS6 heeft alleen interesse in de uitzendrechten van de voetbalsamenvattingen van de Eredivisie. De live-uitzendrechten van de Champions League laat de zender aan zich voorbij gaan.

    Waarschijnlijk wordt in de komende dagen bekend welke zender vanaf het komende seizoen de komende jaren de samenvattingen gaat uitzenden. Naast SBS6 zijn ook de NOS en FOX hiervoor in de race. In een eerder stadium haakte RTL af. In het BNR-radioprogramma Mediazaken motiveerde SBS-programmadirecteur Remko van Westerloo de keuze om de Champions League-uitzendrechten te laten schieten. Volgens Van Westerloo onderbreekt de prestigieuze Europese voetbalcompetitie de programmering van SBS6 heel erg. De samenvattingen van de Eredivisie kunnen makkelijk in het uitzendschema van de tv-zender worden ingepast omdat duidelijk is wanneer deze wordt uitgezonden. Als SBS6 de uitzendrechten verwerft dan wil het de samenvattingen op het huidige tijdstip rond 19.00 uur gaan uitzenden.

    Iets minder dan vijftig procent kans

    Het persoonlijke gevoel van Van Westerloo is dat SBS6 iets minder dan vijftig procent kans heeft om de uitzendrechten van de samenvattingen van de Eredivisie in bezit te krijgen. Naar verluidt heeft de NOS het hoogste bod op de uitzendrechten uitgebracht. In Nederlandse media werd eerder een bedrag van rond de twintig miljoen euro per jaar genoemd. Dat leidde tot Kamervragen aan mediastaatssecretaris Sander Dekker. Deze wil pas op de Kamervragen inhoudelijk reageren als de uitzendrechten daadwerkelijk in handen van de NOS komen en er duidelijkheid is hoeveel de publieke omroep exact voor de uitzendrechten heeft betaald.

    SBS6SBS 6EredivisiesamenvattingNOSStudio SportFOXEredivisie Media & Marketingpublieke omroepNPO

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)