Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Schlager TV vanaf juli terug bij CanalDigitaal

    Na een korte afwezigheid keert Schlager TV weer terug op de satelliet. En nu definitief!
    Jarco Kriek
    26 mei 2009
    comments 0
    Schlager TV vanaf juli terug bij CanalDigitaal

    Schlager TV, de zender met Duitstalige volksmuziek, keert definitief terug op de satelliet. Vanaf 1 juli wordt de zender doorgegeven door CanalDigitaal. Onduidelijk is nog of de zender ook voor abonnees van het Vlaamse TV Vlaanderen beschikbaar gaat komen.

    Schlager TV werd op 31 oktober gelanceerd vanuit het NOC van CanalDigitaal in Hilversum. In de maanden daarna was Schlager TV overdag te zien op het etalagekanaal van de Nederlandse satelliettelevisieaanbieder. Na drie maanden werd echter de satellietdoorgifte gestopt. Hierna was de zender in Nederland niet meer te ontvangen omdat ook de Twentse televisieaanbieder Cogas inmiddels ook gestopt was met de doorgifte van Schlager TV. De Duitse volkszender heeft vanaf 1 juli door de satellietdoorgifte wederom een landelijk dekkende verspreiding in Nederland. Bij CanalDigitaal komt Schlager TV beschikbaar voor alle abonnees met een basispakket of hoger. De zender is bij CanalDigitaal vanaf 1 juli elke dag tussen 07.00 en 19.00 uur te zien.

    Schlager TVCanalDigitaalTV Vlaanderen

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)