Sci-Fi eindelijk op satelliet maar wel tijdelijk
Sci-Fi Channel wordt eindelijk via de satelliet doorgegeven. Helaas zijn hier vooralsnog grote kanttekeningen bij te plaatsen. De zender is slechts tijdelijk en ook alleen overdag in de lucht.
1 april 2009
comments 0

Sci-Fi is in Nederland tot op heden enkel te zien bij Caiw en in een groter gebied bij UPC. In België wordt de zender bij diverse digitale kabel en adsl-aanbieders verspreid. De zender brengt zoals de naam al zegt vooral Science-Fiction programma's zoals Star Trek, Deep Space Nine maar ook films in het genre. In de Verenigde Staten wordt de zender wel omgevormd tot een algemener kanaal onder de naam SyFy. De programmering van Sci-Fi is ook te vinden in Totaal TV.
Ook 13th Street, de andere digitale zender die NBC Universal in de Benelux aanbiedt, komt op de satelliet maar dan ook via hetzelfde etalagekanaal in de maand mei. 13th Street zendt vooral detectives en thrillers uit en is via de kabel in Nederland verder alleen bij UPC en Caiw te ontvangen.
Sci-FiHistory13th streetCanalDigitaal. Action NowTV Vlaanderen










