Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    SES Astra: groei door HDTV en uitbreiding capaciteit

    Satellietoperator SES Astra maakt melding van een sterke groeiverwachting (meer dan 10 procent), mede veroorzaakt door een uitbreiding van het aantal HDTV-kanalen en versterking van de capaciteit op 23 en 28 graden oost.
    Jan-Hein Visser
    7 augustus 2007
    comments 0
    SES Astra: groei door HDTV en uitbreiding capaciteit
    De in Luxemburg gevestigde satellietoperator SES Astra maakt melding van een sterke groeiverwachting (meer dan 10 procent) die mede veroorzaakt wordt door een uitbreiding van het aantal HDTV-kanalen en versterking van de capaciteit op 23 en 28 graden oost.
     
    Over het afgelopen half jaar heeft SES Astra al een sterke groei ondergaan en bereikt nu naar eigen zeggen (in)direct 109 miljoen huishoudens in 35 landen in Europa en Noord-Afrika. Volgens Astra zijn zij ook het grootste HD-platform in Europa en zendt men intussen meer dan 2000 zenders uit.

    Astra baseert haar verwachtingen ook op de succesvolle lancering van de Astra 1L op 5 mei. Hierdoor kan de Astra 2C naar de Britse hotspot (28 graden oost) worden verplaatst en worden ingezet voor een groot aantal HDTV-diensten vanaf dit najaar. Ook op 19 graden oost komen meer HDTV-diensten, waaronder in de voorzienbare toekomst ook voor ARD en ZDF. Tegelijkertijd zal er voor Nederland een grote verandering optreden.

    Door de komst van de Astra 1L op 19 graden oost zal ook Astra 1E worden verplaatst, maar dan naar 23 graden oost. Ook daar komt zo meer capaciteit beschikbaar. Deze Astra3-satellietpositie wil Astra met name voor de Benelux verder ontwikkelen. Zo zullen daar vanaf september exclusief de Nederlandse regiozenders en later ook een themapakket verschijnen.
    SES Astra

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)