Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    SES brengt iPad app uit

    Satellietbedrijf SES heeft een eigen iPad app uitgebracht. Deze is gratis voor alle bezitters van de Apple iPad tablet beschikbaar en geeft uitgebreide informatie over alle SES-satellieten.
    Jarco Kriek
    13 november 2012
    comments 0
    SES brengt iPad app uit

    Satellietbedrijf SES heeft een eigen iPad app uitgebracht. Deze is gratis voor alle bezitters van de Apple iPad tablet beschikbaar en geeft uitgebreide informatie over alle SES-satellieten.

    Het Luxemburgse satellietbedrijf had al eerder enkele apps voor smartphones en tablets op de markt gebracht. Deze nieuwe SES Satellites app is echter de meest complete. Hij bevat informatie over alle 52 SES-satellieten die op dit moment operationeel zijn. Daaraan gekoppeld is ook de visualisatie van de meer dan honderdvijftig footprints die voor deze satellieten gelden.

    Handige voor op reis

    De SES Satellites app is de eerste satelliet-app die aan de hand van de geografische gebruikslocatie bepaalt welke SES-satellieten op deze locatie te ontvangen zijn. De gebruikerslocatie kan worden bepaald door de iPad-camera korte tijd richting de horizon te wijzen. "Deze app illustreert satellietontvangst optimaal. Het geeft daarnaast informatie waardoor de satellietkijker meer over onze satellietvloot te weten komt. Met deze nieuwe app brengen wij onze satellietvloot letterlijk in hun handen", aldus Nicolas Friese Greene, Senior Vice President Marketing en Communication bij SES.

    SESsatellietAstraAstra1Astra2Astra3CanalDigitaalTV VlaanderensatellietkijkerschotelschotelantenneschotelbezitterAppleiPadtablet

    Reacties

  1. TV-TIP Zappbios: Het dagboek van Bert

    Zappbios: Het dagboek van Bert
    NPO 3 om 15:30 uur
    De dertienjarige Bert wil de coolste jongen van de school worden. Hij denkt dat hij verliefd is op de twee jaar oudere, razend populaire, Leila en ziet daardoor niet hoe Leila's zusje Amira naar hem kijkt. Als Bert een geheim dagboek vindt bij de zussen thuis, begint een levendig liefdesverhaal over leugens, nepnieuws en de superheld Lynx. Maar is het wel zo slim om andermans dagboek te lezen?

    TV-TIP Frontlinie

    Frontlinie
    NPO 2 om 20:25 uur
    De reis voert langs de plekken waar de Amerikaanse bemoeienis met Cuba diepe sporen heeft achtergelaten: Guantanamo Bay en Varkensbaai, waar de laatste mislukte invasie plaatsvond. Tien jaar na de dood van Fidel Castro blijken Cubanen zich vrij te voelen om openlijk kritiek op het beleid van de eigen regering uit te spreken.

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)