Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Sky Deutschland leidt veel verlies

    De start van Sky Deutschland verloopt momenteel nog weinig succesvol. Dit is getuige berichtgeving in de Duitse media nog zwak uitgedrukt.
    Jan-Hein Visser
    20 november 2009
    comments 0
    Sky Deutschland leidt veel verlies
    Nadat Rupert Murdoch (News Corp.) het noodlijdende Duitse betaalplatform Premiere heeft overgenomen, beloofde deze veel te investeren en er geduld mee te hebben. Dat lijkt ook hard nodig te zijn want goed gaat het nog niet.

    De betaalzender Sky heeft in Duitsland vooral door de hoge prijzen voor een abonnement op de Bundesliga (voetbal) veel klanten verloren. In het derde kwartaal kwamen er 200.000 abonnees bij maar er verdwenen er zoveel dat slechts 67.000 abonnees uiteindelijk erbij kwamen.

    In het derde kwartaal stelde niet alleen de aanwas van abonnees teleur maar ook de omzet daalde sterker dan verwacht en de aandelenkoers kelderde. Aandelen die in 2005 nog €28 waard waren, leveren nu geen €3 meer op. Eerder gestelde doelstellingen voor dit jaar wil men daarom niet meer nastreven. Sky hoopt nu in 2010 weer rendabeler te worden met een streefaantal van maximaal abonnees. Of dit  met de duurdere pakketten ook gaat lukken wordt echter betwijfeld. Sky wil in 2011 weer een Break-Even punt behalen.



    PremiereSky Deutschland

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)