Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Sneller internet bij CanalDigitaal

    CanalDigitaal gaat zich meer profileren als triple play-aanbieder. Daarbij hoort ook een sneller internetaanbod. Daarbij maakt CanalDigitaal gebruik van de VDSL-techniek via KPN koperdraad.
    Jarco Kriek
    19 november 2012
    comments 0
    Sneller internet bij CanalDigitaal

    CanalDigitaal gaat zich meer profileren als triple play-aanbieder. Daarbij hoort ook een sneller internetaanbod. Daarbij maakt CanalDigitaal gebruik van de VDSL-techniek via KPN koperdraad.

    Onder de naam Snel Internet biedt men in Alles-In-1-pakketten nu ook internet met snelheden tot 50 Mbps. CanalDigitaal blijft ook van de ADSL2+ techniek gebruikmaken. Hiermee kan een internetsnelheid tot 20 Mbps worden aangeboden.

    Afstand tot wijkcentrale is belangrijk

    De uiteindelijke internetsnelheid die bereikt kan worden, is afhankelijk van de afstand van de woning tot de wijkcentrale. Hoe groter deze afstand is, hoe lager de maximale internetsnelheid. In vrijwel alle gevallen komt de daadwerkelijke internetsnelheid bij VDSL lager dan 50 Mbps uit. Bij internet via glasvezel wordt een andere techniek gebruikt waardoor afstand tot wijkcentrale geen rol speelt.

    Consument wil optimaal gebruik

    In een reactie laat M7 Group S.A – de Luxemburgse eigenaar van CanalDigitaal – weten dat men het belang van de consument voorop stelt: "We willen consumenten graag de mogelijkheid bieden om optimaal gebruik te kunnen maken van alle faciliteiten van het internet. Door nieuwe toepassingen, zoals streaming video, is er een steeds grotere vraag naar sneller internet. Met de toevoeging van VDSL Internet kunnen wij voldoen aan deze behoefte."

    HD bij televisie de standaard

    CanalDigitaal gaat het product Snel Internet in alle combinaties met de huidige Alles-In-1-pakketten aanbieden. Voor televisie is er geen keuzemogelijkheid meer, daar is HDTV de standaard geworden. CanalDigitaal werkt voor internet en telefonie samen met KPN. Hierdoor is volgens CanalDigitaal een snelle en stabiele internetverbinding gewaarborgd.

    CanalDigitaaltriple playAlles-In-1DSLADSLADSL2+VDSLSneller InternettelefoontelefonieinternetsatelliettelevisieKPNkoperdraadAstra3SESAstra1Astra2

    Reacties

  1. TV-TIP Carrie op vrijdag

    Carrie op vrijdag
    NPO 1 om 19:05 uur
    Talkshow (2026) waarin Carrie ten Napel met uiteenlopende gasten praat over onderwerpen die ons allemaal raken, inspireren en verbinden

    TV-TIP Grote gezinnen, grote vakanties

    Grote gezinnen, grote vakanties
    SBS6 om 20:30 uur
    De familie Engel wordt wakker in Italië en gaat op zoek naar verkoeling, maar parkeren bij het Comomeer blijkt lastig. Als het eenmaal is gelukt, is het tijd voor ijsjes. Bij de familie Verhoef gaan de campers weer de weg op, maar niet zonder slag of stoot. In de ene camper vliegen de koffers door de lucht en in de andere stijgen de temperaturen razendsnel. Sabrina probeert haar hoofd koel te houden tussen alle drukte, maar dat valt niet mee. Bij de familie Morlog staat een culturele activiteit op de planning. Ze gaan op jeepsafari en dompelen zich onder in de Turkse cultuur. Waar Lamani helemaal opleeft, schiet er bij Wesley paniek in wanneer de jeeps dicht langs de afgrond rijden. De Den Hollandertjes doen iets uitzonderlijks tijdens hun bezoek aan Parijs: ze splitsen voor het eerst op. De meiden gaan shoppen, terwijl de mannen een ander plan hebben.

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)