Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Sony roept wereldwijd 1,6 miljoen televisies terug

    Wederom een grote tegenslag voor de Japanse fabrikant Sony. Het bedrijf kreeg eerder te maken met internetcriminaliteit en de gevolgen van een aardbeving en tsunami. Nu moet Sony wereldwijd veel Bravia televisies terugroepen.
    Jarco Kriek
    12 oktober 2011
    comments 0
    Sony roept wereldwijd 1,6 miljoen televisies terug

    Wederom een grote tegenslag voor de Japanse fabrikant Sony. Het bedrijf kreeg eerder te maken met internetcriminaliteit en de gevolgen van een aardbeving en tsunami. Nu moet Sony wereldwijd veel Bravia televisies terugroepen.

    Sony heeft problemen met Bravia LCD-televisies ontdekt. Het gaat om een defect onderdeel dat oververhitting, rook en zelfs het smelten van onderdelen veroorzaakt. Het gaat hierbij om een omvormer die voor de LCD-verlichting gebruikt wordt. Persbureau Novum meldt dat hierdoor wereldwijd zelfs meer dan 1,6 miljoen televisies bij de consument dienen te worden teruggeroepen. Aanleiding van de wereldwijde terugroepactie zijn elf incidenten – overigens zonder gewonden – die zich in Japan hebben voorgedaan.

    Doordat de defecte omvormers ook in televisies die buiten Japan zijn verkocht is gebruikt gaat Sony tot een wereldwijde actie over. Dit ondanks dat Sony zegt nog geen klachten buiten Japan te hebben ontvangen. Om welke modellen Sony Bravia-televisies het gaat heeft Sony nog niet bekend gemaakt. Per specifieke markt gaat Sony in de komende dagen meer informatie over de terugroepactie geven. In Nederland moet dit door Sony Benelux gebeuren. 

    SonyBraviatelevisieLCDSony Beneluxterugroepactie

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)