Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Sport1 ziet voordeel in Europese uitspraak open televisiegrenzen

    Het Nederlandse betaalkanaal Sport1 ziet overwegend voordelen in uitspraak van het Europees Gerechtshof inzake open Europese televisiegrenzen voor particulieren. De rechter oordeelde dat Europese tv-abonnementen legaal worden.
    Jarco Kriek
    14 oktober 2011
    comments 0
    Sport1 ziet voordeel in Europese uitspraak open televisiegrenzen

    Het Nederlandse betaalkanaal Sport1 ziet overwegend voordelen in uitspraak van het Europees Gerechtshof inzake open Europese televisiegrenzen voor particulieren. De rechter oordeelde dat Europese tv-abonnementen legaal worden.

    Will Moerer – general manager van Sport1 – ziet door de Europese uitspraak kansen voor zijn betaalzender. Het is nu toegestaan om een tv-abonnement bij een buitenlandse televisieaanbieder af te sluiten. Hierdoor vervagen ook op de Europese televisiemarkt de landsgrenzen. In praktijk wordt het hierdoor naar verwachting volgend jaar al mogelijk om bijvoorbeeld als Vlaming een abonnement op de betaalzender Sport1 te nemen. Moerer stelt dat Sport1 daarbij kansen ziet omdat het goede kaarten in handen heeft. Sport1 is Europees gezien één van de goedkopere sportkanalen met daarop veel internationaal topvoetbal. De kans dat daardoor Nederlandse abonnees gaan weglopen is klein. Aan de andere kant is de kans dat Europese televisiekijkers hierdoor een abonnement op Sport1 overwegen aanwezig.

    Met deze Europese visie van Sport1 wordt de satellietverspreiding via CanalDigitaal – vooralsnog de enige manier voor Europese inwoners om Sport1 te ontvangen en dus ook een abonnement te overwegen – steeds belangrijker. En juist het Sport1-aanbod is via de satelliet op dit moment nog niet compleet. Zo worden de Sport1 Extra kanalen niet via de satelliet doorgegeven. En juist op deze kanalen is in het weekeind veel buitenlands live voetbal te bekijken.

    Sport1voetbalCanalDigitaalgrensoverschrijdende abonnementenASTRA2SESASTRAEuropees Gerechtshoftelevisiegrenzen

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Bureau Groningen

    Bureau Groningen
    RTL 4 om 20:30 uur
    Ilse en Ruth krijgen een melding van een mogelijke drenkeling. Sezgin en Yorick moeten snel handelen wanneer een man dreigt zichzelf van het leven te beroven. Ewout trekt samen met Pim en Annemarie de weilanden in, op zoek naar een vermist hondje. Bas en Mitchel gaan op een melding af, waarbij ze onverwacht denken een vuurwapen te zien.

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)