Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Sterren.nl beste digitale zender 2010

    Sterren.nl is ontzettend populair, zo blijkt uit onze verkiezing voor beste digitale zender van 2010. Vijf presentatoren van het themakanaal namen de trofee in ontvangst.
    Gijsbert de Fokkert
    3 november 2010
    comments 0
    Sterren.nl beste digitale zender 2010
    Kees Tol, Monique Smit, Tim Douwsma, Harold Verwoert en André Hazes Jr. waren door het dolle heen toen ze deze kroon op hun werk in ontvangst namen. Hun zender Sterren.nl volgt in 2010 TV Oranje en MisdaadNet op als beste digitale zender van Nederland. Het themakanaal wist dit jaar 13,5 procent van de stemmen te vergaren, genoeg voor de eindoverwinning. "Ik ben pas een paar maanden presentator bij deze zender en we winnen al direct deze prijs, dat geeft te denken", grapte André Hazes Jr. nadat hij de trofee in handen kreeg. Ook Harold Verwoert was blij verrast: "Deze prijs geeft ons ontzettend goede feedback dat we op de goede weg zitten, we zijn er ontzettend gelukkig mee!" De volledige uitslag van de verkiezing is te lezen in Totaal TV 24, vanaf 17 november in de winkel verkrijgbaar.
    sterren.nldigitalezenderjaarTV Oranje

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)