Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Stijgende omzet KPN vooral door televisieklanten

    Een stijgende omzet bij KPN stemt beleggers vandaag goed. Het bedrijf behaalde vooral in Duitsland omzet maar ook in Nederland is een gestage groei te zien van televisie abonnementen van zowel Digitenne als Interactieve TV.
    Jan-Hein Visser
    26 oktober 2010
    comments 0
    Stijgende omzet KPN vooral door televisieklanten
    Een stijgende omzet bij KPN stemt beleggers vandaag goed. Het bedrijf behaalde vooral in Duitsland omzet maar ook in Nederland is een gestage groei te zien van televisie abonnementen van zowel Digitenne als Interactieve TV.

    Een topman bij KPN stelt dat het bedrijf de groei in Nederland vooral zoekt bij 'internetachtige diensten' en dus niet zozeer bij Digitenne. Digitenne (het beperkte zenderpakket via de ether dat vooral voor op kleinere toestellen geschikt en vooral goedkoop is) heeft intussen maar liefst 899.000 abonnees en IPTV zou intussen staan op 245.000 abonnees. IPTV is Interactieve TV, via ADSL lijnen. Eind vorig jaar was dat aantal de 100.000 nog maar net overschreden. Voor digitenne is het een groei van 143.000 ten opzichte van vorig jaar. Digitenne is vooral een grote concurrent voor kabelbedrijven die daaraan nogal wat 'analoge' klanten verliezen.

    KPN doet het in Nederland nu ook weer wat beter waar het gaat om breedband-internet aansluitingen. In het laatste halfjaar heeft het bedrijf hier ruim 2,5 miljoen klanten maar verloor er wel 16.000. De winst steeg voor KPN licht ten opzichte van vorig jaar en kwam op € 395 Miljoen. KPN zet voor 2011 weer fors in op een groei met mobiele telefonie en verwacht een hoop van de verkoop van abonnementen in combinatie met de iPhone maar durft geen harde voorspellingen te doen. Het bedrijf lag deze week bij het VARA programma Kassa! nog behoorlijk onder vuur over het wijzigen van de mobiele telefoontarieven waarbij deze per minuut werden afgerond, ongeacht de duur van het gesprek.



    KPNiPhoneDigitenneIPTV

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)