Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Tele2 start internetactie openen kabelmarkt

    Nadat de kabelmarkt enkele weken werd opengebroken metselde de rechter gisteren weer een muur voor het gat dat de kabelmarkt openbrak. Tele2 wil dat gat nu weer openen.
    Jarco Kriek
    19 augustus 2010
    comments 0
    Tele2 start internetactie openen kabelmarkt

    Het is een soap aan het worden die alleen maar in Nederland kan plaatsvinden. Eerst brak de OPTA de kabelmarkt open. Gisteren metselde het College van Beroep het door de OPTA geopende gat in de kabelmarkt weer dicht. En Tele2 wil het op haar beurt weer openen.

    Hiervoor is het mediabedrijf op haar internetsite een actie gestart. Hierbij maakt men gebruik van sociale media als Hyves, Facebook en Twitter. Hiermee wil men de Nederlander op de hoogte brengen dat Tele2 deze internetactie is gestart. Op internetpagina zijn uitspraken en twitter-berichten van Nederlandse politici te lezen die het niet eens zijn met het besluit van het College van Beroep om de OPTA terug te fluiten en de kabelmarkt weer op slot te doen. Wanneer men het met Tele2 eens is dat de kabelmarkt wederom open moet worden gebroken kan met één muisklik de internetpetitie “digitaal tekenen”. Overigens hoeft men na deze enige muisklik geen verdere bevestiging, bijvoorbeeld door het invoeren van een unieke code, meer te geven. Wat opvallend te noemen is omdat tegenstanders van het openbreken van de Nederlandse kabel dit kunnen gebruiken om de betrouwbaarheid te kunnen betwisten.

    Meer over de internetactie van Tele2 is te lezen op http://se.tele2.nl/ikwilkeuzeopdekabel.html . Daar kan men ook deze actie van Tele2 ondersteunen.



    Tele2OPTAZiggoUPCkabelmarktanaloge televisieinternetactie

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)