Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Telenet zoekt nieuw geld op kapitaalmarkt

    Telenet wil via een Luxemburgse tussenstructuur via een obligatie-emissie 75 tot 100 miljoen euro aan opbrengsten genereren.
    Jarco Kriek
    16 november 2010
    comments 0
    Telenet zoekt nieuw geld op kapitaalmarkt

    Het Belgische kabelbedrijf Telenet zoekt nieuwe financiële middelen op de Europese kapitaalmarkt. Dat blijkt uit een nieuwe obligatie-emissie die vandaag is bekend gemaakt. Telenet gebruikt hiervoor een Luxemburgse bedrijf dat onlangs is opgericht.

    De nieuwe emissie is niet rechtstreeks uitgegeven door de holding waarin Telenet zich bevindt of zijn financiële dochter Telenet International Finance. Voor deze emissie is speciaal het Luxemburgse bedrijf Telenet Finance Luxembourg II als tussenstructuur in het leven geroepen. Met de obligatie-emissie wil Telenet Finance Luxemburg II 75 tot 100 miljoen euro genereren. De opbrengsten van deze emissie wordt door Telenet Finance Luxembourg II aan Telenet uitgeleend.

    Telenet is één van de belangrijkste bespelers van de Belgische telecommunicatiemarkt. Het levert diensten in de sectoren internet, vaste telefonie, mobiele telefonie en televisie. Het is daardoor de belangrijkste concurrent van Belgacom, de marktleider op de Belgische telecommunicatiemarkt.

     

    TelenetBelgacom

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)