Teletekst moderniseert mobiele apps
De mobiele apps voor NOS Teletekst zijn verbeterd en vanaf nu voor diverse toestellen beschikbaar. Vanaf maart zijn de oude versies niet meer werkzaam. Het oude medium Teletekst blijft zeer geliefd.
21 februari 2013
comments 0

In diverse Europese landen, zoals Frankrijk of Noorwegen verdwijnen de Teletekst-diensten bij de televisiezenders of worden, zoals bij de BBC, vervangen door digitale interactieve varianten. In de Nederlandstalige en vooral ook Duitstalige landen blijft Teletekst onverminderd populair. De Oostenrijkse ORF maakte deze week bekend dat Teletekst nog nooit zoveel is geraadpleegd als in het afgelopen jaar.
Teletekst toegankelijke app
De populariteit van Teletekst, wat een in grafisch opzicht vrij ouderwets en beperkt medium is, komt voort uit het succes dat het nog bij de tv-kijker heeft. NOS Teletekst is ook bij de digitale kijker nog altijd beschikbaar en veel gebruikt. Op mobiele apparatuur is teletekst overzichtelijk en snel in te laden doordat het vrij weinig data vereist. Met de vernieuwde apps beschikt de gebruiker over beter leesbare lettertypen, kunnen pagina's worden aangeklikt en favorieten worden ingesteld. Te downloaden via http://app.lk/teletekst/#download.AndroidiPhoneBlackberryTeletekstAppNOS










