Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Televisiezender 538 voor War Child ook bij Caiway

    Vandaag start de actie Radio538 voor War Child. Aan deze radioactie is ook de tijdelijke televisiezender 538 voor War Child gekoppeld. Ook bij Caiway is dit televisiekanaal te zien.
    Jarco Kriek
    25 maart 2011
    comments 0
    Televisiezender 538 voor War Child ook bij Caiway

    Vandaag start de actie Radio538 voor War Child. Aan deze radioactie is ook de tijdelijke televisiezender 538 voor War Child gekoppeld. Ook televisieaanbieder Caiway gaat deze actiezender tijdelijk via haar kabelnetwerk doorgeven.

    Alle Caiway-abonnees kunnen in de periode van 25 maart tot 1 april naar dit televisiekanaal via voorkeuzepositie 60 kijken. Iedere dag groeien nog miljoenen kinderen op in oorlog: voor 12 euro kan War Child 1 oorlogskind helpen. Radio 538 zet zich van 25 maart tot 1 april in om zoveel mogelijk geld op te halen, zodat War Child meer oorlogskinderen kan helpen.

    Er is een speciale programmering per programmablok van 4 uur diverse dj's van de radiozender programma's gaan maken. Dit gebeurt via speciale War Child trucks. Hierdoor worden er niet alleen uitzendingen in Hilversum maar door het gehele land gemaakt. Door middel van uitdagingen wil het best beluisterde radiostation van Nederland zoveel mogelijk geld voor War Child inzamelen. Luisteraars van Radio538 kunnen doormiddel van het versturen van een SMS ervoor zorgen dat uitdagingen ook tot uitvoer worden gebracht. Eén van de uitdagingen is bijvoorbeeld dat Marco Borsato het weerbericht gaat presenteren.

    Radio538War Child538 voor War ChildCaiwayZiggoUPC

    Reacties