Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Telfort vereenvoudigt pakketstructuur Alles-in-1

    Telfort brengt het aantal Alles in 1-pakketten terug van vier naar twee. Er blijft één Alles in 1-pakket voor DSL-netwerken en één voor het glasvezelnetwerk van Reggefiber over.
    Jarco Kriek
    8 januari 2014
    comments 6
    Telfort vereenvoudigt pakketstructuur Alles-in-1
    Telfort brengt het aantal Alles-in-1-pakketten terug van vier naar twee. Er blijft één Alles-in-1-pakket voor DSL-netwerken en één voor het glasvezelnetwerk van Reggefiber over.

    Via het glasvezelnetwerk van Reggefiber kan de abonnee het Alles in 1-Glasvezelpakket afnemen. Dit bestaat uit standaardinternet met een symmetrische snelheid van 50 Mbps, Interactieve TV met zestig tv-zenders waarvan 11 in HD-kwaliteit, negentig radiozenders en een vast telefoonnummer. Dit abonnement kost 45 euro per maand. Het Alles in 1-basispakket wordt via DSL-netwerken geleverd en kost 36 euro per maand. De internetsnelheid die bij dit Alles in 1-abonnement geleverd wordt, is lager namelijk een downloadsnelheid van 30 Mbps en een uploadsnelheid van 3 Mbps. Voor vijf euro extra kan men de snelheid tot 50 Mbps/5Mbps verhogen.

    Aanvullende abonnementen mogelijk

    Ook de internetsnelheid van het Alles in 1-glasvezelabonnement kan worden verhoogd. Een dubbele snelheid kost €7,50 per maand meer. Tevens kan de abonnee bij beide Alles in 1-abonnementen aanvullende tv-abonnementen – zoals het plus- en HD-pakket – en telefoonabonnementen afnemen.
    TelfortAlles-in-1glasvezelReggefiberDSLADSLVDSLtriple playinternettelefoontelevisieInternactieve TVKPN

    Reacties

  1. Interview

    • *

      Vivienne van den Assem

      Nederland met vakantie

      Vivienne van den Assem presenteert Nederland met Vakantie. Dat is, zeg maar, een mix van Hart van Nederland, RTL Boulevard, Campinglife en MAX Vakantieman.
      Reacties0 reactie(s)

    Veronica Superguide