Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Tennistoernooi Wimbledon op FOX Sports en BBC

    Wimbledon is tot en met 10 juli op tv uitgebreid via betaalzender FOX Sports en de BBC te volgen. NPO Radio 1 besteedt ook ruim aandacht aan Wimbledon.
    Jarco Kriek
    27 juni 2016
    comments 9
    Tennistoernooi Wimbledon op FOX Sports en BBC
    Foto: ANP

    Het Britse tennistoernooi Wimbledon is tot en met 10 juli op tv uitgebreid via betaalzender FOX Sports en de BBC te volgen. NPO Radio 1 besteedt ook ruim aandacht aan Wimbledon.


    FOX Sports heeft de Nederlandse uitzendrechten van Wimbledon. Het zet naast de zes lineaire tv-kanalen ook de online tv-dienst FOX Sports GO in om het tennistoernooi zo uitgebreid mogelijk in beeld te brengen. Alle FOX Sports-abonnees kunnen naar Wimbledon kijken omdat tijdens de voetbalzomerstop de FOX Sports International-kanalen ook voor FOX Sports Eredivisie-abonnees beschikbaar zijn. Kijkt men via CanalDigitaal dient men er wel rekening mee te houden dat voor het bekijken van FOX Sports 2 HD een door M7 Group geleverde HD-satellietontvanger of een witte CI+ module of de nieuwe Viaccess CI+ module met ingebouwde smartcard nodig is.

    BBC via satelliet ideaal voor Wimbledon

    De Britse omroep BBC zendt Wimbledon ook uit. De twee belangrijkste BBC-kanalen zijn bij vrijwel alle Nederlandse tv-aanbieders – veelal in HD-kwaliteit – in het digitale basispakket opgenomen. Satellietkijkers zitten via de BBC op de eerste rij. Naast de ongecodeerde HD-verspreiding via de Astra2-satelliet van alle Brits landelijke BBC-kanalen, is Wimbledon ook via de extra zogenaamde Red Button-kanalen te ontvangen. Hierdoor kan de BBC maximaal zes gelijktijdig gespeelde tenniswedstrijden uitzenden. De BBC Red Button-kanalen zijn ongecodeerd – dus zonder abonnement en smartcard van tv-aanbieder – via de Astra2-satelliet op 28,2 graden oost via de uitzendfrequentie  12.422 GHz H – 27500 – 2/3 te ontvangen.

    NPO Radio 1 Sportzomer

    De Nederlandse radioluisteraar kan Wimbledon volgen op NPO Radio 1. In de Sportzomer is Wimbledon één van de belangrijke sportevenementen waarvan verslag wordt gedaan. NPO Radio 1 is via FM, DAB+ en internet te beluisteren. Ook is de nationale nieuws- en sportzender bij elke lineaire tv-aanbieder in het basispakket opgenomen.

    WimbledonEurosporttennisTV VlaanderensatellietBBCFOX SportsBrexitEngeland. Verenigd KoninkrijkLondenlondonFOX SporrtsAstratennisCanalDogotaal

    Reacties

  1. TV-TIP Boerderij van Dorst

    Boerderij van Dorst
    NPO 3 om 20:25 uur
    Noraly Beyer en Frank van Leeuwen komen Raven van Dorst helpen op de boerderij. Samen leggen ze een wijngaard aan. Raven en Noraly halen de wijnranken op, waarna Frank en Raven ze planten. Noraly verzorgt een uitgebreid diner en Frank sluit de avond met Raven af in de hottub. De volgende dag spannen ze de ijzerdraden voor de druiven, bouwen Frank en Raven een krabpaal voor de geiten en zaait Noraly een nieuw gewas in.

    TV-TIP De Kroesjes: Viva Familia

    De Kroesjes: Viva Familia
    TLC om 20:30 uur

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)