Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    T-Mobile daagt KPN voor rechter

    De rechtbanken in Nederland hebben het druk met rechtszaken die voortvloeien uit de strijd die op de Nederlandse markt van vaste diensten is losgebroken.
    Jarco Kriek
    17 juni 2019
    comments 5
    T-Mobile daagt KPN voor rechter
    Foto ANP

    De strijd om klanten is na een enigszins rustige periode weer in alle hevigheid losgebarsten. T-Mobile is de spil in de juridische conflicten. De aanbieder probeert klanten bij de twee belangrijkste concurrenten Ziggo en KPN weg te kapen. Dit doet T-Mobile onder meer door de prijs van abonnementen alleen met inflatiecorrectie te verhogen. De prijsverhoging is gemiddeld bij Ziggo en KPN meer dan twee keer zoveel als bij T-Mobile. Een rechtszaak over een reclamecampagne over de prijsverhoging werd voor het grootste deel door VodafoneZiggo gewonnen. T-Mobile moest namelijk een reclamespot direct uit de ether halen.

     

    KPN

    Dit keer is het T-Mobile dat naar de rechter stapt. De gedaagde is KPN. In een reclamecampagne claimt KPN ‘het beste netwerk’ te hebben. T-Mobile stelt echter dat dit misleidend en onjuist is. Het mobiele netwerk van T-Mobile werd onlangs namelijk tot het beste netwerk van Nederland gekroond. Ook al waren de verschillen met concurrenten KPN en Vodafone uiterst minimaal had T-Mobile inderdaad een net iets betere eindscore. Bij het leveren van vaste diensten gebruikt T-Mobile daarnaast de koperdraad- en glasvezelnetwerken van KPN. In de reclame-uitingen van KPN maakt dit telecombedrijf diverse keren de opmerking dat het bedrijf ‘het beste netwerk’ heeft. Deze uitingen gaan zowel over het vaste als mobiele netwerk.

    T-MobileTele2KPNrechterrechtszaak

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)