Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Tour de France live op televisie en radio

    De Tour de France is de komende drie weken live op meerdere televisiezenders en op de radio te volgen.
    Peter de Koning
    5 juli 2019
    comments 2
    Tour de France live op televisie en radio
    Foto ANP

    De start van de Tour de France vindt op zaterdag 6 juli in Brussel plaatst. De finish is op zondag 28 juli in Parijs. De wielerronde is elke dag live op diverse televisiezenders in Nederland te volgen. Zonder reclame-onderbrekingen is Tour de France bij de publieke omroepen NPO en VRT te zien. Bij de publieke omroep zijn de live uitzendingen op NPO 1 te zien. Bij de VRT op sportzender Sporza. Ook Eurosport zendt Tour de France dagelijks live uit. Het beeldverslag wordt wel voor reclame onderbroken. De sportzender belooft dat de onderbrekingen niet gedurende belangrijke momenten in de etappe zullen zijn.

     

    Radio Tour de France

    Ook op de radio is de wielerronde elke dag live te volgen. Op NPO Radio 1 wordt elke middag vanaf 14.00 uur Radio Tour de France uitgezonden. In Nederland is deze radiozender in de ether via FM en DAB+ te ontvangen. Wereldwijd kan online via internet met onder meer de apps van NPO Radio 1, RadioNed+ en TuneIn geluisterd worden.

    NPOVRTpublieke omroepNPO 1NPO 1 RadioRadio Tour de FranceSporzaEurosportTour de FrancewielrennenRonde van Frankrijktvtelevisieradioonline

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)