Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    TROS stemt toch in met fusie AVRO

    De TROS heeft weer vertrouwen in het beleid van de publieke omroep en zet de fusie met de AVRO alsnog door. Met de NPO was er een meningsverschil over de hoeveelheid amusement.
    Jan-Hein Visser
    26 april 2013
    comments 0
    TROS stemt toch in met fusie AVRO
    De TROS heeft weer vertrouwen in het beleid van de publieke omroep en zet de fusie met de AVRO alsnog door. Met de NPO was er een meningsverschil over de hoeveelheid amusement.

    De TROS was van mening dat voor amusement, wat bij de TROS van oudsher de hoofdmoot vormt, te weinig zendtijd zou overblijven en wilde daarom de door de NPO opgelegde fusiegesprekken met de AVRO in de ijskast zetten. Op die mening is de TROS nu teruggekomen.

    Fusie kost tientallen banen

    Bij de fusie van de TROS en de AVRO verdwijnen meer dan veertig fulltime banen. Dat staat in het plan van de directies dat nu voor advies aan de ondernemingsraden is voorgelegd. In totaal zijn er bij de omroepen bijna vierhonderd fulltime banen. Wel is zeker dat de werkgelegenheid voor Hilversum niet in gevaar komt. AVRO/TROS is al bezig met het vinden van een nieuw onderkomen. De huidige omroeppanden worden naar alle waarschijnlijkheid ingeruild voor het grote pand van de voormalige Wereldomroep, dat ook vlakbij het Mediapark is gevestigd.
    AVROTROSNPOFUSIEHILVERSUMPublieke Omroep

    Reacties

  1. TV-TIP Zappbios: Het dagboek van Bert

    Zappbios: Het dagboek van Bert
    NPO 3 om 15:30 uur
    De dertienjarige Bert wil de coolste jongen van de school worden. Hij denkt dat hij verliefd is op de twee jaar oudere, razend populaire, Leila en ziet daardoor niet hoe Leila's zusje Amira naar hem kijkt. Als Bert een geheim dagboek vindt bij de zussen thuis, begint een levendig liefdesverhaal over leugens, nepnieuws en de superheld Lynx. Maar is het wel zo slim om andermans dagboek te lezen?

    TV-TIP Frontlinie

    Frontlinie
    NPO 2 om 20:25 uur
    De reis voert langs de plekken waar de Amerikaanse bemoeienis met Cuba diepe sporen heeft achtergelaten: Guantanamo Bay en Varkensbaai, waar de laatste mislukte invasie plaatsvond. Tien jaar na de dood van Fidel Castro blijken Cubanen zich vrij te voelen om openlijk kritiek op het beleid van de eigen regering uit te spreken.

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)