Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    TV Bingo via Ziggo en KPN

    Thuisbingo via lineaire distributievorm is teruggekeerd in Den Haag. Niet zoals meer dan dertig jaar geleden illegaal via de radio, maar legaal via tv.
    Jarco Kriek
    18 september 2020
    comments 2
    TV Bingo via Ziggo en KPN
    Foto ProShots

    Lokale tv-zender Den Haag TV is begonnen met het wekelijkse programma TV Bingo. De komende zes maanden wordt TV Bingo in samenwerking met de Boodschappen Begeleidingsdienst (BBD) elke vrijdagmiddag tussen 14.00 en 15.00 uur uitgezonden op Den Haag TV. De bingokaarten zijn gratis bij BBD te bestellen. Door de coronacrisis gaan veel ouderen niet naar een fysieke bingobijeenkomst. Op deze manier kunnen ze toch wekelijks via de tv van het spel genieten. Den Haag TV wordt onder meer door Ziggo (voorkeuzekanaal 32) en KPN (voorkeuzekanaal 1312) aan inwoners van Den Haag in het tv-pakket aangeboden. Online kan gekeken worden via www.denhaagfm,nl.

     

    Den Haag Bingostad

    Bingo en Den Haag gaan al lang hand in hand samen door het leven. Meer dan dertig jaar geleden waren er meerdere illegale radiopiraten die wekelijks een radiobingo organiseerden. De bekendste is zonder twijfel Radio Klimop. Eigenaar Hannes Massing – in Den Haag beter bekend als Hannes de Neus – bereikte met zijn radiobingo wekelijks 25.000 luisteraars die een of meerdere bingokaarten van vijf gulden kochten. Ondanks dat de hoofdprijs bij iedere radiobingo 10.000 gulden of een tweedehands auto was, bracht het uitzenden van de bingoprogramma’s veel geld voor de radiozender op. Dat ging deels op aan het uitdelen van fruitmanden aan Hagenezen die in het ziekenhuis lagen. Maar onder de streep bleef een aardig bedrag over. Dit zorgde ervoor dat meer radiozenders in Den Haag via de radio bingoavonden gingen organiseren.

     

    TV Bingo

    Overigens is de prijzenpot bij TV Bingo op Den Haag TV veel meer bescheiden. De hoofdprijs is een boodschappenpakket ter waarde van 35 euro. Maar waarschijnlijk is het plezier dat de ouderen in deze coronatijd gedurende het tv-programma hebben veel waardevoller.

    ZiggoVodafoneZiggoKPNTV BingoDen HaagDen Haag FMDen Haag TV

    Reacties

  1. Interview

    • *

      Jaap Meiland

      Chateau Meiland: La Dolce Vita

      In Chateau Meiland: La Dolce Vita is er een nieuwe rol voor Jaap Meiland, de vier jaar jongere broer van pater familias Martien Meiland. Is hier een nieuw tv-duo geboren?
      Reacties0 reactie(s)