TV Oranje wil zendtijd TROS overnemen
Het is de ondernemers achter de commerciële zender TV Oranje een doorn in het oog dat de TROS maar bezig blijft met valse concurrentie door commerciële activiteiten. TV Oranje wil programma's van de TROS wel overnemen.
22 juli 2011
comments 0

TV Oranje overweegt haar dagelijkse kindermuziekprogramma van 07.00 tot 08.00 uur dan ook uit te breiden met enkele producties die nu nog worden uitgezonden door de TROS. Volgens TV Oranje directeur Gerard Ardesch zou met name het TROS-programma 'Kids Top 20' heel goed bij TV Oranje passen. De plannen zijn een reactie op het besluit van de TROS om per 1 januari 2012 te stoppen met ruim 80 procent van de kinderprogrammering.
Volgens Gerard
Ardesch probeert de TROS over de ruggen van de jongste kijkers het
Commissariaat voor de Media de zwarte piet toe te schuiven door te doen alsof de regelgeving onduidelijk zou zijn. Voor TV Oranje is de maat nu vol en de ondernemers die achter de zender zitten vinden dat de verantwoordelijke minister zendtijd van de TROS moet intrekken nu de zender binnen een kwartaal maar liefst drie keer is beboet wegens overtreden van de regels met commerciële activiteiten. De laatste keer ging het daarbij om het Sprookjesboom feest waar De Efteling via de TROS geld aan verdiende.
TV OranjeTROSEfteling










