Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    TV Vlaanderen wordt Alles-In-1 aanbieder

    Na CanalDigitaal wil het Luxemburgse bedrijf M7 Group S.A ook van TV Vlaanderen een Alles-In-1 aanbieder maken. Nog voor het einde van dit jaar moet TV Vlaanderen ook internet en telefonie gaan aanbieden.
    Jarco Kriek
    5 maart 2011
    comments 0
    TV Vlaanderen wordt Alles-In-1 aanbieder

    In navolging van CanalDigitaal wordt TV Vlaanderen mogelijk later dit jaar ook een Alles-In-1 aanbieder. Beide televisieaanbieders zijn dan ook eigendom van het Luxemburgse mediabedrijf M7 Group S.A.

    Eind verleden jaar maakte M7 Group S.A bekend in Nederland te starten met het aanbieden van een Alles-In-1 aanbod, bestaande uit digitale satelliettelevisie, internet en telefonie. Toen maakte het Luxemburgse mediabedrijf al haar aspiraties bekend om ook in andere landen waarin men actief is te starten met een Alles-In-1 aanbod. Na Nederland lijkt nu België aan de beurt. Voor het einde van 2011 wil de Vlaamse televisietak TV Vlaanderen ook starten met het aanbieden van een Alles-In-1 aanbod. TV Vlaanderen wil zou inspelen op de voortzettende trend bij de consument om alle media- en telecomdiensten bij één aanbieder af te nemen.

    Net als in Nederland gaat M7 Group S.A in België voor internet en telefonie ook gebruik maken van een netwerk van een ander telecombedrijf. M7 Group S.A werkt in België al samen met telecombedrijf Mobistar. Ten behoeve van het Alles-In-1 aanbod van Mobistar levert M7 Group S.A via haar televisieaanbieders TV Vlaanderen en TéléSAT het televisieaanbod aan Mobistar. De kans dat M7 Group S.A voor haar eigen Alles-In-1 aanbod breedbandinternet en telefonie bij Mobistar gaat inkopen is natuurlijk aanwezig maar lijkt klein. In België lijkt Belgacom op dit gebied de meest geschikte partner.

    In België exploiteert M7 Group S.A de televisieaanbieders TV Vlaanderen en TéléSAT. Bij elkaar hebben beide aanbieders op dit moment rond de 125.000 klanten. In 2010 steeg hierdoor het klantenbestand met 15 procent.


    TV VlaanderenM7 Group S.AAlles-In-1internettelefonieCanalDigitaalMobistar

    Reacties

  1. TV-TIP Zappbios: Het dagboek van Bert

    Zappbios: Het dagboek van Bert
    NPO 3 om 15:30 uur
    De dertienjarige Bert wil de coolste jongen van de school worden. Hij denkt dat hij verliefd is op de twee jaar oudere, razend populaire, Leila en ziet daardoor niet hoe Leila's zusje Amira naar hem kijkt. Als Bert een geheim dagboek vindt bij de zussen thuis, begint een levendig liefdesverhaal over leugens, nepnieuws en de superheld Lynx. Maar is het wel zo slim om andermans dagboek te lezen?

    TV-TIP Frontlinie

    Frontlinie
    NPO 2 om 20:25 uur
    De reis voert langs de plekken waar de Amerikaanse bemoeienis met Cuba diepe sporen heeft achtergelaten: Guantanamo Bay en Varkensbaai, waar de laatste mislukte invasie plaatsvond. Tien jaar na de dood van Fidel Castro blijken Cubanen zich vrij te voelen om openlijk kritiek op het beleid van de eigen regering uit te spreken.

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)