Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    TV-abonnement bijna twee euro per maand duurder

    Hogere inkoopkosten van zenders is de belangrijkste reden waarom tv- en Alles-in-1-abonnementen in prijs omhoog gaan. In het geval van CAI Harderwijk gaat de prijs met bijna twee euro per maand omhoog.
    Jarco Kriek
    21 maart 2019
    comments 2
    TV-abonnement bijna twee euro per maand duurder
    Foto ANP

    De distributeur brengt vanaf 1 april aan klanten een prijs van €16,64 per maand in rekening. Op dit moment kost dit abonnement 15 euro per maand. Dit is een prijsstijging van meer dan tien procent. CAI Harderwijk levert binnen het basispakket wel meer zenders dan distributeurs die landelijke diensten leveren, waaronder Ziggo, KPN en T-Mobile. Het basispakket bij CAI Harderwijk bestaat uit 87 tv- en 47 radiozenders. Een groter basispakket kan voor een grotere stijging van inkoopkosten zorgen. CAI Harderwijk verhoogt de prijs van het aanvullende Pluspakket niet.

    tvtelevisieabonnementtv-abonnementbasispakketPluspakketprijsverhogingCAI Harderwijk

    Reacties

  1. Interview

    • *

      Leo Blokhuis

      Top 2000 Quiz

      Het was het jaar waarin Coldplay definitief doorbrak, het internet ontplofte, maar ook de onzekerheid of er nog wel leven zou zijn na 2000. Het jaar 1999 herinnert fans van NPO Radio 2 echter nog aan iets heel ánders, namelijk aan de start van de Top 2000.
      Reacties0 reactie(s)