Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    UEFA Champions League blijft bij Sport1

    Voetballiefhebbers kunnen ook de komende drie voetbalseizoen alle wedstrijden van het Europese prestigieuze voetbaltoernooi Champions League bij betaalzender Sport1 bekijken. Dat heeft de zender vanmiddag bekend gemaakt.
    Jarco Kriek
    25 november 2011
    comments 0
    UEFA Champions League blijft bij Sport1

    Voetballiefhebbers kunnen ook de komende drie voetbalseizoen alle wedstrijden van het Europese prestigieuze voetbaltoernooi Champions League bij betaalzender Sport1 bekijken. Dat heeft de zender vanmiddag bekend gemaakt.

    De huidige overeenkomst met de UEFA liep aan het einde van dit van de Champions League af. Door de nieuwe overeenkomst is Sport1 tot de zomer van 2015 verzekerd van de uitzendrechten van het voetbaltoernooi. In de nieuwe overeenkomst zijn de rechten voor het live en in samenvatting uitzenden van alle UEFA Champions League wedstrijden geregeld. Verder mag Sport1 deze voetbalwedstrijden ook via internet aanbieden. Op Champions League-avonden zullen maximaal zes wedstrijden gelijktijdig op de tv-kanalen van Sport1 worden uitgezonden. Via de internetsite van Sport1 zijn alle wedstrijden live te bestellen. Naast de UEFA Champions League zal Sport1 gedurende de duur van deze overeenkomst ook de voetbalwedstrijd om de Supercup jaarlijks uitzenden. In de strijd om de Supercup spelen de winnaar van Champions League en de Europa League tegen elkaar.

    Will Moerer, general manager Sport1: "De UEFA Champions League-avonden op Sport1 zijn de laatste jaren onder onze abonnees uitgegroeid tot een begrip. Samen met de Engelse Premier League en de Spaanse Primera Division wordt de UEFA Champions League door onze abonnees ook nog eens het meest gewaardeerd. Het past uitstekend in onze programmering met alleen maar topsport. Het beste voetbal hoort net als het beste tennis (Wimbledon), golf (Majors, Ryder Cup), MotoGP, basketball (NBA) en atletiek thuis op Sport1. Uiteraard ben ik nu dan ook erg trots dat we onze abonnees de komende jaren weer de UEFA Champions League kunnen aanbieden.”

    Sport1 heeft voor de komende drie voetbalseizoenen de uitzendrechten voor betaaltelevisie in Nederland gekocht. De NOS heeft in dezelfde periode de uitzendrechten voor het open net in bezit gekregen: Zie dit Totaal TV artikel.

    Sport1Champions LeagueUEFASupercupEuropa LeaguevoetbalNOSuitzendrechtenZiggoKPNUPCCanalDigitaalCaiway

    Reacties

  1. TV-TIP De Hygiënepolitie

    De Hygiënepolitie
    SBS6 om 20:30 uur
    Rob Geus reist naar Boetiek Hotel Thuis Bij Schell in Rotterdam. Het hotel ziet er aantrekkelijk uit: mooie kamers boven een hip restaurant, een jonge ondernemer op Instagram en zelfs aandacht in de krant. Achter die uitstraling klinkt echter een ander geluid. Sinds de overname in 2020 klagen gasten in reviews over vieze badkamers, bedwantsen en gebrek aan hygiëne. Wanneer Rob onderzoek doet, blijkt de werkelijkheid nog smeriger. Daarnaast heeft Rob een noodkreet ontvangen van Marijke en haar gezin uit het Friese Franeker. Zij wonen in een ernstig vervuild huis vol schimmel en lekkages. De pissebedden kruipen inmiddels zelfs het bed in. De familie ligt in de clinch met de woningbouw, dus komt Rob in actie.

    TV-TIP Deadliest Catch

    Deadliest Catch
    Discovery om 20:30 uur

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)