Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    UPC Digital verdubbelt prijs digitaal pluspakket

    UPC heeft voor ‘nieuwe abonnees’ de prijzen van haar digitale pakketten sinds deze maand aangepast. Het extra-pack, tegenwoordig ‘royaal’ geheten, is daarbij in prijs meer dan verdubbeld.
    Jan-Hein Visser
    18 juli 2007
    comments 0
    UPC Digital verdubbelt prijs digitaal pluspakket
    Terwijl CanalDigitaal her en der kritiek krijgt vanwege prijsverhogingen van een euro en het schuiven met zenders, pakt kabelmaatschappij UPC dit veel rigoreuzer aan. UPC heeft voor ‘nieuwe abonnees’ de prijzen van haar digitale pakketten sinds deze maand aangepast. Het extra-pack, dat tegenwoordig onder de naam ‘royaal’ aangeboden wordt, is daarbij in prijs meer dan verdubbeld ten opzichte van voorheen.

    De huidige abonnees betalen (vooralsnog) de oude prijzen waarmee wel ongelijkheid is ontstaan in wie wat betaald voor de pakketten. Het maandelijks abonnementsgeld bedraagt 'nieuw' 2,99 euro (voorheen ruim 2 euro) voor het uit 50 kanalen bestaande ‘starter’ pakket. Voor het pakket ‘royaal’ met totaal zo’n 90 zenders moet met 8,99 euro per maand betalen. De prijzen voor gebruik van de DVR (Digital Video Recorder) liggen hoger, maar bieden wel mogelijkheden voor Video
    on Demand en Uitzending gemist.

    Voor nieuwe gebruikers die een mediabox aanschaffen dus een forse prijsverhoging, die op termijn ongetwijfeld gelijk wordt getrokken voor de oudere gebruikers. Het zenderaanbod is overigens niet uitgebreid. Het vervangen van onder meer een aantal regionale zenders door volgens UPC ‘meer gewilde zenders’ als Sci Fi, 13th street en RNN7 is gezien de sfeer op discussieforums niet bij alle abonnees goed gevallen.
    UPCprijsverhogingroyaal

    Reacties

  1. TV-TIP Zappbios: Door dik en dun

    Zappbios: Door dik en dun
    NPO 3 om 15:30 uur
    De twaalfjarige Ben heeft een grote liefde voor koken en muziek. Wanneer hij verliefd wordt op zijn klasgenote Klara, probeert hij haar aandacht te winnen door zijn eetgewoonten te veranderen. Maar al snel ontdekt Ben dat het niet gaat om kleiner worden, maar om groot durven zijn als wie je bent.

    TV-TIP Een jaar in vogelvlucht

    Een jaar in vogelvlucht
    NPO 2 om 20:30 uur
    Van de nieuwjaarsduik tot carnaval en rietsnijden, Huub verkent winterse tradities en hun betekenis. Over gezondheid, saamhorigheid, vakmanschap en slimme manieren om gebruiken levend te houden tijdens de wintermaanden.

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)