Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    UPC en Ziggo moeten tarieven openbaar maken

    De OPTA wil voor 18 mei weten hoe en tegen welk tarief UPC en Ziggo de kabelnetwerken openstellen voor de concurrentie.
    Jarco Kriek
    12 mei 2009
    comments 0
    UPC en Ziggo moeten tarieven openbaar maken

    UPC en Ziggo moeten voor 18 mei met de billen bloot. De OPTA heeft besloten dat zij voor deze datum de details bekend moeten maken om concurrenten op de kabelnetwerken toe te laten.

    De beide mediabedrijven moeten niet alleen bekend maken hoeveel het voor concurrenten kost om via haar netwerken te kunnen opereren. Ook moet men duidelijk maken hoe en op welke voorwaarden de nieuwe concurrentie na het openstellen van de kabel diensten kunnen gaan aanbieden. Het vrijblijvende karakter is er voor de OPTA nu echt af. De telecomwaakhond eist nu dat UPC en Ziggo dit voor 18 mei aan haar heeft duidelijk gemaakt. Met het opstellen van de kabel wil de OPTA meer concurrentie op de kabel bewerkstelligen. Nadat de Europese Unie de OPTA groen licht gaf voor het openstellen van de Nederlandse kabel voert het een actief beleid om concurrenten op zo kort mogelijke termijn via de kabel televisiediensten te laten aanbieden. UPC en Ziggo zijn de grootste kabelbedrijven in Nederland die het grootste deel van de kabelnetwerken in Nederland in handen hebben.

    Het openstellen van de kabel lijkt een lang gekoesterde wens van menig mediabedrijf in Nederland. Nadat eerder de bedrijven YouCa en Tele2 openbaar al aangaven op de kabel te willen hebben bij de OPTA zich rond de tien mediabedrijven zich aangemeld die interesse hebben om televisie- en radiozenders via de kabel te willen gaan verspreiden.

    UPCZiggoOPTAYouCaTele2

    Reacties

  1. TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    TV-TIP Bureau Groningen

    Bureau Groningen
    RTL 4 om 20:30 uur
    Ilse en Ruth krijgen een melding van een mogelijke drenkeling. Sezgin en Yorick moeten snel handelen wanneer een man dreigt zichzelf van het leven te beroven. Ewout trekt samen met Pim en Annemarie de weilanden in, op zoek naar een vermist hondje. Bas en Mitchel gaan op een melding af, waarbij ze onverwacht denken een vuurwapen te zien.

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)

    Veronica Superguide