Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    UPC maakt analoge tv duurder

    UPC is begonnen met het via e-mail informeren van haar klanten over prijswijzigingen die op 1 januari worden doorgevoerd. Daaruit blijkt dat analoge televisie bij UPC duurder gaat worden.
    Jarco Kriek
    21 november 2012
    comments 0
    UPC maakt analoge tv duurder

    UPC is begonnen met het via e-mail informeren van haar klanten over prijswijzigingen die op 1 januari 2013 worden doorgevoerd. Daaruit blijkt dat analoge televisie bij UPC duurder gaat worden.

    Niet iedereen krijgt met de prijsstijging van analoge televisie te maken. Wie bij UPC een Alles-In-1 pakket afneemt, krijgt in sommige gevallen zelfs met een prijsdaling te maken. In veel van deze gevallen gaat het om een prijsdaling van €0,41 per maand. Het analoge tv-abonnement is voor alle UPC-klanten die geen Alles-In-1 abonnement afnemen noodzakelijk om andere diensten – waaronder digitale televisie – bij UPC af te nemen.

    Boven 18 euro per maand

    UPC-klanten die analoge televisie afnemen, gaan juist €0,41 per maand meer betalen. Hiermee wordt vanaf 1 januari 2013 de maandelijks abonnementsprijs €18,20. Op 1 oktober paste UPC dit abonnement ook aan, maar dat had met de stijging van de BTW naar 21 procent te maken. In de gemeenten Geldermalsen, Graafstroom, Liesveld, Huissen, Hilversum, Lingewaal, Tiel en Wijchen hanteert UPC voor analoge televisie een afwijkend tarief. Dat heeft vooral met afspraken bij eerdere overname van lokale kabelnetwerken te maken. In deze gemeenten hanteert UPC tarieven tussen de €11,63 en €15,66 per maand. In de toekomst worden deze afwijkende tarieven wel naar het landelijke tarief gelijkgetrokken.

    Digitale televisie ook duurder

    Omdat digitale televisie bij UPC nog steeds een aanvullende tv-dienst is, wordt ook het kijken naar digitale televisie duurder. Dat geldt niet voor UPC-klanten die een Alles-In-1 abonnement afnemen. Hierin wordt digitale televisie - inclusief 10 HD-kanalen - als standaard geleverd.
    UPCanaloge televisiedigitale televisieanaloogdigitaalAlles-In-1triple playHorizonmediaboxGeldermalsenGraafstroomLiesveldHuissenHilversumLingewaalTielWijchen

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)