Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    UPC mag anti-ADSL reclamecampagne doorzetten

    Mediabedrijf UPC mag zijn huidige reclamecampagne waarin met de nadelen van internetten via de koperen ADSL-techniek ten opzichte van kabelinternet van de Reclame Codecommissie gewoon doorzetten.
    Jarco Kriek
    10 november 2011
    comments 0
    UPC mag anti-ADSL reclamecampagne doorzetten

    Mediabedrijf UPC mag zijn huidige reclamecampagne waarin met de nadelen van internetten via de koperen ADSL-techniek ten opzichte van kabelinternet van de Reclame Codecommissie gewoon doorzetten.

    De Reclame Codecommissie heeft namelijk een binnengekomen klacht tegen de tv-commercial hieromtrent verworpen. In deze reclamecommercial laat UPC een gezin een week lang op internet via ADSL overstappen. Een haperende videoverbinding met een familielid aan de andere kant van de oceaan is daarbij het hoogtepunt. De vader van het gezin spreekt hierbij de kreet "This is A-D-S-L!” uit als de verbinding weer eens wegvalt. Hiermee wil UPC in de reclameboodschap duidelijk maken dat internet via de kabel een hogere snelheid – en dus beter gebruik van videoverbindingen – heeft dat internet via de ADSL-techniek.

    Telecompaper meldt op haar internetsite dat de Reclame Codecommissie deze vergelijking van een wezenlijke eigenschap van een internetdienst binnen de Nederlandse regels voor vergelijkende reclame vindt vallen en dus ook toestaat. De tv-commercial is in de ogen van de Reclame Codecommissie dan ook niet insinuerend en onnodig kwetsend.

    UPCinternetReclame CodecommissieADSL

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)