Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    UPC mag anti-ADSL reclamecampagne doorzetten

    Mediabedrijf UPC mag zijn huidige reclamecampagne waarin met de nadelen van internetten via de koperen ADSL-techniek ten opzichte van kabelinternet van de Reclame Codecommissie gewoon doorzetten.
    Jarco Kriek
    10 november 2011
    comments 0
    UPC mag anti-ADSL reclamecampagne doorzetten

    Mediabedrijf UPC mag zijn huidige reclamecampagne waarin met de nadelen van internetten via de koperen ADSL-techniek ten opzichte van kabelinternet van de Reclame Codecommissie gewoon doorzetten.

    De Reclame Codecommissie heeft namelijk een binnengekomen klacht tegen de tv-commercial hieromtrent verworpen. In deze reclamecommercial laat UPC een gezin een week lang op internet via ADSL overstappen. Een haperende videoverbinding met een familielid aan de andere kant van de oceaan is daarbij het hoogtepunt. De vader van het gezin spreekt hierbij de kreet "This is A-D-S-L!” uit als de verbinding weer eens wegvalt. Hiermee wil UPC in de reclameboodschap duidelijk maken dat internet via de kabel een hogere snelheid – en dus beter gebruik van videoverbindingen – heeft dat internet via de ADSL-techniek.

    Telecompaper meldt op haar internetsite dat de Reclame Codecommissie deze vergelijking van een wezenlijke eigenschap van een internetdienst binnen de Nederlandse regels voor vergelijkende reclame vindt vallen en dus ook toestaat. De tv-commercial is in de ogen van de Reclame Codecommissie dan ook niet insinuerend en onnodig kwetsend.

    UPCinternetReclame CodecommissieADSL

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Bureau Groningen

    Bureau Groningen
    RTL 4 om 20:30 uur
    Ilse en Ruth krijgen een melding van een mogelijke drenkeling. Sezgin en Yorick moeten snel handelen wanneer een man dreigt zichzelf van het leven te beroven. Ewout trekt samen met Pim en Annemarie de weilanden in, op zoek naar een vermist hondje. Bas en Mitchel gaan op een melding af, waarbij ze onverwacht denken een vuurwapen te zien.

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)