Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    UPC verhoogt prijs tv-abonnement

    UPC verhoogt op 1 januari 2014 de prijs van het standaardabonnement. De prijzen voor Alles-in-1-pakketten en bundels veranderen niet.
    Jarco Kriek
    19 november 2013
    comments 0
    UPC verhoogt prijs tv-abonnement

    UPC verhoogt op 1 januari 2014 de prijs van het standaardabonnement. De prijzen voor Alles-in-1-pakketten en bundels veranderen niet. Dat meldt UPC in een e-mail aan haar klanten.

    Het standaardabonnement dat bij UPC de naam Digitale Kabel TV en Radio – afgekort DKTV – heeft gekregen wordt vanaf 2014 met vijftig eurocent per maand verhoogd. Op dit moment betaalt de UPC-klant nog maandelijks €18,20 per maand voor dit abonnement. Dat wordt €18,70 per maand. Naast het vastrecht voor gebruik van de kabelaansluiting wordt bij het DKTV-abonnement een pakket van analoge en digitale tv- en radiozenders geleverd. Het analoge zenderpakket bestaat vooralsnog uit dertig tv-zenders. Het digitale zenderaanbod is groter en bestaat uit veertig tv-zenders. Het digitale aanbod wordt ongecodeerd via het kabelnetwerk van UPC aangeboden en voldoet na de recente toevoeging van het derde Vlaamse publieke tv-kanaal Ketnet aan de eisen van de nieuwe mediawet die in 2014 actief wordt.

    Geen prijsverhoging Alles-in-1

    De prijs van Alles-in-1-pakketten en bundels – met bijvoorbeeld aanvullende tv-abonnementen – wordt niet verhoogd. In het geval van bundelpakket wordt op de factuur de prijs van het DKTV-abonnement wel met vijftig eurocent verhoogd. De totaalprijs van aanvullende abonnementen wordt echter met vijftig eurocent verlaagd. Hierdoor blijven de maandelijkse lasten voor de UPC-klant gelijk. Naast de prijsaanpassing van het DKTV-abonnement verhoogt UPC vanaf 1 januari ook de tarieven voor het bellen naar andere UPC-klanten. Op dit moment kost dit alleen nog het starttarief van tien eurocent per gesprek. Volgend jaar wordt naast het starttarief ook negen eurocent per gebelde minuut in rekening gebracht.

    UPCUPC NederlandabonnementDKTVstandaardabonnementbasispakketAlles-in-1televisietvanaloogdigitaal

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)