Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Verkoop Ultra HD-televisie in Nederland verviervoudigd

    In steeds meer Nederlandse huiskamers wordt via een Ultra HD-televisie naar tv gekeken. De verkoop van Ultra HD-televisies is volgens marktonderzoeker GfK namelijk verviervoudigd.
    Jarco Kriek
    19 februari 2016
    comments 6
    Verkoop Ultra HD-televisie in Nederland verviervoudigd

    In steeds meer Nederlandse huiskamers wordt via een Ultra HD-televisie naar tv gekeken. De verkoop van Ultra HD-televisies is volgens marktonderzoeker GfK namelijk verviervoudigd.


    In Nederland werden er in 2015 190.000 Ultra HD-televisies verkocht. Een jaar eerder in 2014 lag dit aantal op 50.000. Het totaal aantal verkochte Ultra HD-televisie in 2013 bedroeg slechts 900. Hieruit blijkt dat de consument toekomstgericht een televisie koopt. Het content dat daadwerkelijk in Ultra HD-kwaliteit te bekijken is, kan vooralsnog als verwaarloosbaar omschreven worden. Het meeste content is via de videodienst Netflix te bekijken. Men dient hiervoor dan wel het duurste abonnement bij Netflix af te nemen om toegang tot het Ultra HD-content te krijgen. De komst van Ultra HD Blu-ray spelers in de komende maanden maakt het contentaanbod een stuk groter.

    Ruimer aanbod Ultra HD-televisies

    De stijging van de verkoop van Ultra HD-televisies wordt mede veroorzaakt door een ruimer modellenaanbod. Er zijn meer dan driehonderd modellen Ultra HD-televisies in Nederland te koop. Hiermee nadert het modellenaanbod dat van de Full HD-televisies. Ook de verkoopprijs van Ultra HD-televisies is gedaald. De verkoopstijging wordt ondersteund door grotere verkoop van curved- en OLED-televisies. GfK verwacht dat de verkoop van Ultra HD-televisies in 2016 verder toeneemt.

    Ultra HDGfKSES4KUHD1UHD 1HD+vuurwerk. voetbalAstra1Real MadridFC BarcelonaBarcelonaEl ClásicoEl ClasicoUHDAstra1voetbalongecodeerdFTAMovistar+SpanjeEuropaZiggoZiggo SportHDgratis

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)