Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Viaplay ook drie maanden gratis bij Ziggo en KPN?

    VodafoneZiggo (Ziggo) en KPN gaan samenwerken met de nieuwe streamingdienst Viaplay van NENT. Hoe kan deze samenwerking eruit gaan zien?
    Jarco Kriek
    12 januari 2022
    comments 4
    Viaplay ook drie maanden gratis bij Ziggo en KPN?
    Foto Getty Images

    Naar verwachting kunnen Ziggo- en KPN-klanten die abonnementen stapelen – zogenaamde converged klanten – het Viaplay-abonnement met korting of mogelijk zelfs geheel gratis kopen. Viaplay begint 1 maart in Nederland. Eigenaar Nordic Entertainment Group (NENT) is in ieder geval met Delta Fiber (Delta en Caiway) en T-Mobile in gesprek over mogelijke samenwerking.

     

    Polen

    Viaplay heeft in andere landen wholesale samenwerkingsovereenkomsten gesloten. De meest recente marktintroductie in Europa vond afgelopen zomer in Polen plaats. Daar sloot NENT voor Viaplay samenwerkingsovereenkomsten met NOW Play TV en UPC Polen. NOW Play is deze week begonnen met een nieuwe promotieactie waarbij Viaplay drie maanden gratis wordt geleverd als het aanvullend tv-pakket bestaande uit meer dan honderd kanalen wordt gekocht. De kans bestaat dus dat op een bepaald moment Ziggo en KPN in Nederland ook een dergelijke actie introduceren waarbij voor een bepaalde periode gratis van Viaplay gebruik gemaakt kan worden bij aanschaf van de aanvullende tv-abonnementen Ziggo TV Zenders Plus, Ziggo Movies & Series XL en KPN Pluspakket.

     

     

    Lees hier eerdere artikelen van Totaal TV over de komst van Viaplay in Nederland.

    Nordic Entertainment GroupNENTViaplayZiggoVodafoneZiggoLPMabonnement

    Reacties

  1. TV-TIP Sanditon

    Sanditon
    NPO 2 om 17:09 uur
    Negen maanden na de dood van haar tortel Sidney, die in Antigua aan de gele koorts bezweek, keert Charlotte Heywood gedesillusioneerd terug naar Sanditon. In haar kielzog haar jongere zus Alison, die er net als Charlotte alles aan wil doen om de boerenmiddelmaat te ontstijgen. Maar Alison is lang niet de enige frisse wind die door het – inmiddels stuk minder pittoreske, maar des te populairdere en drukkere – kustplaatsje waait: een aantal nieuwe gezichten weet de boel flink op te schudden.

    TV-TIP UEFA Conference League: AZ - Zrinjski

    UEFA Conference League: AZ - Zrinjski
    Veronica om 18:00 uur
    De eerste groepswedstrijd van AZ in de Conference League begon in september nog voortvarend. De formatie van trainer Pascal Jansen leidde bij Zrinjski Mostar halverwege met een indrukwekkende 0-3, maar gaf de voorsprong vervolgens volledig weg. In Bosnië-Herzegovina werd het in het obscure Stadion pod Bijelim brijegom uiteindelijk 4-3. Net als de Alkmaarders snakt ook Ajax naar een overwinning. De geplaagde ploeg gaat vanavond in de Europa League op bezoek bij Olympische Marseille. In Amsterdam werd het in september 3-3.

    Interview

    • *

      Leo Blokhuis

      Top 2000 Quiz

      Het was het jaar waarin Coldplay definitief doorbrak, het internet ontplofte, maar ook de onzekerheid of er nog wel leven zou zijn na 2000. Het jaar 1999 herinnert fans van NPO Radio 2 echter nog aan iets heel ánders, namelijk aan de start van de Top 2000.
      Reacties0 reactie(s)