Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Videoland breidt aanbod flink uit

    RTL Nederland timmert goed aan de weg met de online streamingdienst Videoland. Abonnees worden de komende maanden getrakteerd op een forse uitbreiding van het content.
    Peter de Koning
    1 november 2018
    comments 4
    Videoland breidt aanbod flink uit

    Abonnees van Videoland kunnen de komende maanden optimaal van het abonnement genieten. Videoland voegt namelijk veel nieuwe titels films, series en documentaires aan het aanbod toe. Zo zijn onder meer het tweede seizoen van de Nederlandse serie Soof en het nieuwe seizoen van The Good Doctor binnenkort bij Videoland te zien. Voor de culinaire hoogvliegers voegt Videoland de serie De nieuwe garde toe. Ook de Oscarwinnende film Girl With The Dragon Tattoo kan door de abonnee van de streamingdienst bekeken worden. Een compleet overzicht van de contentuitbreiding kan op deze speciale pagina van Videoland bekeken worden.


    Videoland op elk scherm

    Videoland is een Nederlandse online streamingdienst. Naast buitenlandse films, series en documentaires is een groot aanbod van Nederlands content voor abonnees beschikbaar. RTL Nederland is de eigenaar van Videoland en laat speciaal voor de streamingdienst series ontwikkelen die alleen bij Videoland te zien zijn. Een abonnement kost €8,99 per maand. Voor dit bedrag kan onbeperkt naar het beschikbare aanbod gekeken worden. Videoland kan niet alleen op tablet en smartphone bekeken worden. De online streamingdienst is op Smart TV-platformen van de grote televisiefabrikanten aanwezig. Ook kan via online mediaspelers werkend op Android TV en via Apple TV 4 gekeken worden. Naast het kijken via browser op desktop en laptops is het ook mogelijk om content via Google Cast (Chromecast) naar beeldschermen te streamen. In Nederland is Videoland de belangrijkste concurrent van marktleider Netflix.

     

    VideolandRTLRTL Nederlandonlineinternetstreamingdienstvideodienstcontentfilmsseriesdocumentairesabonnementonbeperkt kijken

    Reacties

  1. Interview

    • *

      Bob Sikkes

      De Moeite Waard?!

      Terwijl Kopen zonder Kijken nog loopt, is Bouwkundige des Vaderlands Bob Sikkes (57) alweer aan een nieuw project begonnen: De Moeite Waard?!, waarin landgenoten huizen kopen, verbouwen en direct weer verkopen.
      Reacties0 reactie(s)