Videoland gaat meer live popconcerten streamen
![Videoland gaat meer live popconcerten streamen](https://www.totaaltv.nl/content/images/20230604120619_273_GuusMeeuwis-GettyImages-947711694.jpeg)
Het is voor onafhankelijke streamingdiensten steeds moeilijker om uitzendrechten van buitenlandse films en series te kopen. De meeste marktpartijen met grote aansprekende titels hebben zelf een eigen streamingdienst waar ze deze content exclusief aanbieden. Lokale streamingdiensten als Videoland richten zich hierdoor noodgedwongen naast in eigen opdracht gemaakte content zoals dramaseries ook op het kopen van uitzendrechten van sport- en muziekevenementen.
Juni
Videoland heeft deze maand twee avonden gereserveerd voor het live streamen van popconcerten van Nederlandse artiesten. Nadat eerder dit jaar al live concerten van Vrienden van Amstel, Holland Zingt Hazes en Boef te zien waren, komen hier in juni concerten van Guus Meeuwis en Bløf bij.
Agenda
Als eerste is op 16 juni vanaf 20.30 uur het concert Groots met een zachte G van Guus Meeuwis live te streamen voor abonnees van Videoland. Dit concert geeft de Brabantse zanger – dit jaar voor het laatst – in het PSV Philips stadion in Eindhoven. Het strand nabij de Brouwersdam in Zeeland is op 24 juni het toneel van Concert at Sea. Naast diverse sfeerimpressies en interviews is het hele concert van Bløf live via Videoland te streamen.
Hoe kan je kijken?
Een Videoland-abonnement is verkrijgbaar vanaf €4,99 per maand. Met dit abonnement kan met een apparaat inclusief reclame naar alle beschikbare content gekeken worden. Het opvolgende Plus-abonnement kost €9,99 per maand en biedt de mogelijkheid om geheel reclamevrij gelijktijdig op twee apparaten naar alle content te kijken. Voor €11,99 per maand is het Premium-abonnement te koop. Dit is inhoudelijk gelijk aan het Plus-abonnement, maar biedt de mogelijkheid om gelijktijdig met vier apparaten te kijken.