Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Vlaamse commerciële zender VTM bestaat dertig jaar

    De grootste Vlaamse commerciële zender is in een feestelijke stemming. VTM wordt deze week namelijk precies dertig jaar oud.
    Jan-Hein Visser
    29 januari 2019
    comments 0
    Vlaamse commerciële zender VTM bestaat dertig jaar
    Foto ANP

    Op 1 februari is het dertig jaar geleden dat VTM, de Vlaamse Televisie Maatschappij, haar uitzendingen op de Vlaamse kabelnetten begon. Anno 2019 is VTM nog altijd de grootste commerciële zender en onderdeel van de grootste zendergroep van Vlaanderen. De zender kent tegenwoordig net als in Nederland wel steeds meer concurrentie: vooral van SBS Belgium dat de zenders vier, vijf en zes exploiteert. VTM-eigenaar Medialaan heeft zelf haar zenderportfolio in de loop van de jaren fors uitgebreid en exploiteert zenders als Q Music, Joe FM, Vitaya, VTM Kids, Q2, Caz (dit is een tv-zender die niets te maken heeft met het voormalige Nederlandse Caz en ook niet met ArrowCaz dat nog altijd bestaat). VTM heeft in het eerste weekeinde van februari een speciale programmering met daarin een grote jubileumshow. Ook zijn deze hele week speciaal ter gelegenheid van de verjaardag tijdelijk weer presentatoren van oudsher in beeld om de programma's aan te kondigen. Kijkers in Nederland met een Vlaams satelliet-tv abonnement zoals TV Vlaanderen kunnen de zender ook bekijken.

    VTMCAZVitayaSBS BelgiumJubileumVlaanderenMedialaanTV VlaanderenJoe FMQ Music

    Reacties

  1. TV-TIP John Wick: Chapter 2

    John Wick: Chapter 2
    RTL 7 om 20:25 uur
    Eigenlijk wil huurmoordenaar John Wick (Keanu Reeves) met pensioen, maar dat zit er voorlopig niet in. Hij heeft nog een schuld in te lossen bij voormalig opdrachtgever Santino D'Antonio. Daarvoor moet hij naar Italië. Als blijkt dat iemand een prijs op Wicks hoofd heeft gezet, krijgt hij zijn levensgevaarlijke collega's achter zich aan.

    TV-TIP Steenrijk, Straatarm

    Steenrijk, Straatarm
    SBS 6 om 20:30 uur
    Lorraine heeft haar zaakjes prima op orde. Samen met haar dochter Merle woont ze in Istanbul, waar ze een cosmetische kliniek uit de grond heeft gestampt. Nieuw haar, een paar pronte borsten of een gezicht zonder plooien? Lorraine werkt de klok rond om de wereld er nét even wat aantrekkelijker uit te laten zien. En dat heeft haar bepaald geen windeieren gelegd. Hoe anders is dat in Leeuwarden, waar Christa en haar dochter Mandy elke dubbel moeten omdraaien.

    Interview

    • *

      Monic Hendrickx

      Arcadia

      Monic Hendrickx en regisseur Tim Oliehoek vonden het fijn om een tijdje in de futuristische wereld van de nieuwe serie Arcadia rond te lopen, maar ze zouden daar nooit willen wonen.
      Reacties0 reactie(s)