Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    VodafoneZiggo: Geen storing bij Ziggo

    VodafoneZiggo meldt dat geen storing met vaste telefonie op het kabelnetwerk van Ziggo heeft plaatsgevonden. Ziggo-klanten kunnen gewoon via het kabelnetwerk telefoneren.
    Jarco Kriek
    24 juni 2019
    comments 2
    VodafoneZiggo: Geen storing bij Ziggo
    Foto ANP

    Dit zegt woordvoerder René Loman tegen Totaal TV. Wel stelt Loman dat het bellen naar klanten van KPN niet mogelijk is. Ook heeft Ziggo in de regio Rotterdam last van een storing met vaste telefonie. Dit komt door een stroomstoring bij energienetwerkeigenaar Stedin. "Onze klanten ondervinden hier ongemak van. We wachten de oplossing af", aldus Loman.

     

    Storing KPN

    Naar het nu uitziet, heeft alleen KPN last van een landelijke storing met vaste telefonie. Hierdoor is het noodnummer 112 in veel delen van het land onbereikbaar. Omdat KPN telefoondiensten aan andere aanbieders levert, hebben ook klanten van onder meer Online.nl, Tele2. Telfort, XS4All en T-Mobile last van de telefoonstoring. Politie Nederland heeft inmiddels een alternatief nummer voor 112 bekendgemaakt. Dit is 088 – 6624240.

    VodafoneZiggoZiggoKPNtelefoonstoring

    Reacties

  1. Interview

    • *

      Leo Blokhuis

      Top 2000 Quiz

      Het was het jaar waarin Coldplay definitief doorbrak, het internet ontplofte, maar ook de onzekerheid of er nog wel leven zou zijn na 2000. Het jaar 1999 herinnert fans van NPO Radio 2 echter nog aan iets heel ánders, namelijk aan de start van de Top 2000.
      Reacties0 reactie(s)