Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Voetbal: Play-off Champions League live op televisie en radio

    De eerste beslissingen in de play-off van de Europese voetbalcompetitie Champions League vallen dinsdag 27 augustus. De voetballiefhebber kan de belangrijkste wedstrijden op Veronica en Ziggo Sport volgen.
    Peter de Koning
    27 augustus 2019
    comments 0
    Voetbal: Play-off Champions League live op televisie en radio
    Foto ANP

    Op Veronica is vanaf 21.00 uur Rode Ster Belgrado – Young Boys te zien. De voorbeschouwing met presentatrice Hélène Hendriks en de analisten Wim Kieft en Johan Derksen begint om 20.30. Deze wedstrijd is ook live op het kanaal Ziggo Sport Voetbal te volgen. Hiervoor is bij alle aanbieders – waaronder Ziggo, KPN, Canal Digitaal en T-Mobile – een aanvullend abonnement op Ziggo Sport nodig. Ziggo-abonnees kunnen zonder extra kosten op het digitale basiskanaal Ziggo Sport op voorkeuzekanaal 14 ook naar Rosenborg – Dinamo Zagreb kijken. Via de radio kan de Champions League op NPO Radio 1 gevolgd worden.

    voetbalChampions LeagueZiggoVodafoneZiggoZiggo SportZiggo Sport TotaalVeronicaTalpaTalpa TVTalpa NetworkNPO Radio 1

    Reacties

  1. Interview

    • *

      Margreet Beetsma

      Editie NL

      Editie NL bestaat op 7 april 20 jaar. Presentatrice Margreet Beetsma (49) over het succes van het creatieve actualiteitenprogramma: “Wij kunnen van een hoopje modder een gebakje maken.”
      Reacties0 reactie(s)