Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Voorlopig geen concurrentie op kabelnetwerk Ziggo

    De uitspraak van het College van Beroep voor het bedrijfsleven (CBb) inzake het hoger beroep van VodafoneZiggo ten aanzien van het openbreken van Ziggo-kabels is weer uitgesteld.
    Jarco Kriek
    11 november 2019
    comments 13
    Openbreken kabel Ziggo

    VodafoneZiggo ging in beroep tegen het marktanalysebesluit van toezichthouder Autoriteit Consument & Markt (ACM) dat op 1 oktober vorig jaar formeel leidde tot het openstellen van het kabelnetwerk van het bedrijfsonderdeel Ziggo. CBb zou in de beroepszaak eerder in de eerste week van oktober uitspraak doen. Dit werd tot 12 november uitgesteld. Maar ook dan komt geen uitspraak van de rechter. Dit wordt door CBb aan Totaal TV bevestigd. Wanneer het oordeel van het CBb in dit hoger beroep volgt, is op dit moment niet bekend maar volgt in ieder geval niet in de komende twee weken.

     

    Geen concurrentie kabel Ziggo

    Hoewel het kabelnetwerk van Ziggo formeel op 1 oktober 2018 is gereguleerd en dus is opengebroken, heeft dit tot heden niet geleid tot concurrentie op het kabelnetwerk van Ziggo. In ieder geval T-Mobile en YouCa hebben wel interesse in het leveren van de kabels van Ziggo. Maar de huidige tariefstelling voor toegang tot dit kabelnetwerk en te leveren wholesalediensten komt niet overeen met verwachtingen van toetreders. Maar voordat hierover verder wordt gesproken, wordt eerst de uitspraak van het CBb afgewacht. Mocht VodafoneZiggo namelijk in het gelijk worden gesteld dan wordt regulering van het kabelnetwerk teruggedraaid.

    ZiggoVodafoneZiggoCollege van Beroep voor het bedrijfslevenCBbAutoriteit Consument & MarktACMreguleringmarktanalysebesluittvtelevisieinternettelefoontelefoniebellenopenbreken kabelabonnementT-MobileYouCa

    Reacties

  1. TV-TIP John Wick: Chapter 2

    John Wick: Chapter 2
    RTL 7 om 20:25 uur
    Eigenlijk wil huurmoordenaar John Wick (Keanu Reeves) met pensioen, maar dat zit er voorlopig niet in. Hij heeft nog een schuld in te lossen bij voormalig opdrachtgever Santino D'Antonio. Daarvoor moet hij naar Italië. Als blijkt dat iemand een prijs op Wicks hoofd heeft gezet, krijgt hij zijn levensgevaarlijke collega's achter zich aan.

    TV-TIP Steenrijk, Straatarm

    Steenrijk, Straatarm
    SBS 6 om 20:30 uur
    Lorraine heeft haar zaakjes prima op orde. Samen met haar dochter Merle woont ze in Istanbul, waar ze een cosmetische kliniek uit de grond heeft gestampt. Nieuw haar, een paar pronte borsten of een gezicht zonder plooien? Lorraine werkt de klok rond om de wereld er nét even wat aantrekkelijker uit te laten zien. En dat heeft haar bepaald geen windeieren gelegd. Hoe anders is dat in Leeuwarden, waar Christa en haar dochter Mandy elke dubbel moeten omdraaien.

    Interview

    • *

      Monic Hendrickx

      Arcadia

      Monic Hendrickx en regisseur Tim Oliehoek vonden het fijn om een tijdje in de futuristische wereld van de nieuwe serie Arcadia rond te lopen, maar ze zouden daar nooit willen wonen.
      Reacties0 reactie(s)