Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Voorlopig geen grootschalige uitbreiding SD bij Ziggo

    Ziggo gaat het zenderaanbod in met het UPC-netwerk geharmoniseerde gebieden voorlopig niet uitbreiden met SD-kanalen die wel bij UPC worden doorgegeven maar niet bij Ziggo.
    Jarco Kriek
    30 december 2014
    comments 6
    Voorlopig geen grootschalige uitbreiding SD bij Ziggo

    Ziggo gaat het zenderaanbod in met het UPC-netwerk geharmoniseerde gebieden voorlopig niet uitbreiden met SD-kanalen die wel bij UPC worden doorgegeven maar niet bij Ziggo.


    Er was verwarring ontstaan door de publicatie van een dealerbrief via internet. Hieruit bleek dat Ziggo zenders die het zelf niet doorgeeft maar UPC wel in het zenderaanbod heeft, aan klanten in geharmoniseerde gebieden zou gaan aanbieden. Ziggo-woordvoerder Erik van Doeselaar bevestigt aan Totaal TV dat niet het geval is. Ook het verdwijnen van de buitenlandse publieke zenders RAI Uno en France 2 is niet aan de orde.

    Voorlopig geen SD-uitbreiding bij Ziggo

    Dat bij het fusiebedrijf Ziggo het zenderaanbod van UPC leidend wordt, blijkt uit de toevoeging van HD-zenders aan het Ziggo-aanbod. Dit wil echter niet zeggen dat in geharmoniseerde gebieden alle SD-zenders die Ziggo niet doorgeeft, maar UPC wel aan het zenderaanbod van Ziggo worden toegevoegd. Ziggo begint op 5 januari met de harmonisatie in het Friese Gorredijk. De in de dealerbrief genoemde SD-zenders RTL Lounge, Investigation Discovery, NPO Cultura, CCTV, Russia TV, The Indonesia Channel, Mediaset, RTV 7, M2 en De Meiden van Holland soft worden dus vooralsnog niet aan het TV Standaard-abonnement toegevoegd. Dat geldt ook voor de zenders Shorts TV, Extreme Sports Channel, Dance Trippin en De Meiden van Holland Hard in het TV Extra-abonnement. De informatie die Ziggo in het nieuwe zenderoverzicht voor geharmoniseerde gebieden op de eigen website geeft, is volgens woordvoerder Van Doeselaar leidend.

    ZiggoUPCLiberty GlobalHDSDregionale omroepenROOSTV StandaardTV ExtraARD HDZDF HDNickelodeon HD13TH Street HD24 Kitchen HDMTV HDSYFY HDE! Entertainment HDFashion TV HDMY Zen HDTravel Channel HDRTL LoungeInvestigation DiscoveryNPO CulturaCCTVRussia TVThe Indonesian ChannelMediasetRTV 7M2De Meiden van HollandShorts TVExtreme Sports ChannelDance Trippin

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)