Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Weinig animo voor actie tegen Astro TV

    Astro TV blijft de gemoederen onder een deel van de Nederlandse tv-kijkers bezighouden. Een actie om het nachtelijke programma van het scherm te krijgen, lijkt echter te mislukken.
    Jarco Kriek
    18 november 2014
    comments 4
    Weinig animo voor actie tegen Astro TV

    Astro TV blijft de gemoederen onder een deel van de Nederlandse tv-kijkers bezighouden. Een actie om het nachtelijke programma van het scherm te krijgen, lijkt echter te mislukken.


    De hoop van blogger Bastiaan van Blokland om duizenden likes via een Facebook-pagina binnen te halen, lijkt geen navolging te krijgen. De blogger van de weblog HoeMannenDenken wil met de actie duidelijk maken dat de Nederlandse kijker Astro TV in de nachtelijke uren op tv-zenders van commerciële omroepen graag ziet vertrekken. Gekscherend riep de blogger dat een miljoen likes tot de mogelijkheden behoort. De teller staat op dit moment pas op 135. In enkele consumentenprogramma’s kwam de organisatie achter Astro TV in een kwaad daglicht te staan. Bij een infiltratie-actie werd zelfs duidelijk dat er sprake zou zijn van misleiding van bellende Nederlanders.

    Astro TVSBS NederlandRTL Nederlandwaarzeggersnachtactie

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)