West-Brabants Carnaval landelijk op kanaal 11 Ziggo
Het Carnaval begint al op vrijdag 8 februari in delen van Brabant. Baronie TV uit Breda is vanaf dat moment landelijk bij Ziggo te zien op het toepasselijke digitale kanaal 11.
7 februari 2013
comments 1

Vrijdag om 17.11 uur precies trapt voor de zeventiende achtereenvolgende keer de Baronie TV Carnavalsmarathon af via Ziggo kanaal 11. Baronie TV biedt meer dan honderd uur onafgebroken live televisie, muziek, carnaval en optochten uit de Baronie van Breda en omstreken.
Baronie TV landelijk bij Ziggo
Dankzij Ziggo kunnen maar liefst 2,2 miljoen huishoudens in heel Nederland kennis maken met de West-Brabantse carnavalscultuur. Kijkers in de regio Breda en omstreken kunnen ook via de lokale kanalen 40 t/m 43 van Ziggo naar de marathon kijken. Baronie TV is een regionale evenemententelevisiezender uit Breda en omgeving. Alleen tijdens carnaval wordt 24 uur per dag televisie gemaakt. Het is voor het eerst dat Ziggo de zender ook landelijk via het evenementenkanaal verspreidt.Baronie TVZiggoCarnavalBrabantKanaal 11










