Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Wie is de mol scoort weer kijkcijferrecord

    Met de spannende slotaflevering nog te gaan, heeft Wie is de mol wederom haar eigen kijkcijferrecord overtroffen. Met ruim 2,2 miljoen kijkers verbrak het programma het eerdere record.
    Jan-Hein Visser
    1 maart 2013
    comments 0
    Wie is de mol scoort weer kijkcijferrecord
    Met de spannende slotaflevering nog te gaan heeft Wie is de mol wederom haar eigen kijkcijferrecord overtroffen. Met ruim 2,2 miljoen kijkers verbrak het programma het eerdere record.

    Dit seizoen is het programma daarmee populairder dan ooit. Twee weken geleden verbrak Wie is de mol het eigen kijkcijferrecord ook al. In de best bekeken aflevering ooit werd wel duidelijk dat Carolien niet de Mol is en ook geen winnaar. Nu gaat het dus tussen kandidaten Paulien en Kees. De voor veel kijkers verrassende uitslag wordt in de slotaflevering van donderdag 7 maart bekendgemaakt.

    Joris Linssen ook bovenaan

    Hello Goodbye stond, buiten de standaard topnoteringen van het NOS acht uur journaal, het RTL half acht nieuws en Goede tijden, slechte tijden, ook in de top vijf van de kijkcijfers, zoals door de SKO gemeten. Joris Linssen stopt na dit achtste seizoen met het presenteren van het tv-programma waarin hij op Schiphol op zoek ging naar persoonlijke verhalen, ontmoetingen en herenigingen. De NCRV wil er wel mee doorgaan en zoekt dan ook een nieuwe presentator.
    Hello GoodbyeWie is de MolGTSTJournaalKijkcijfersAVRONCRVJoris Linssen

    Reacties

  1. TV-TIP Zappbios: Het dagboek van Bert

    Zappbios: Het dagboek van Bert
    NPO 3 om 15:30 uur
    De dertienjarige Bert wil de coolste jongen van de school worden. Hij denkt dat hij verliefd is op de twee jaar oudere, razend populaire, Leila en ziet daardoor niet hoe Leila's zusje Amira naar hem kijkt. Als Bert een geheim dagboek vindt bij de zussen thuis, begint een levendig liefdesverhaal over leugens, nepnieuws en de superheld Lynx. Maar is het wel zo slim om andermans dagboek te lezen?

    TV-TIP Frontlinie

    Frontlinie
    NPO 2 om 20:25 uur
    De reis voert langs de plekken waar de Amerikaanse bemoeienis met Cuba diepe sporen heeft achtergelaten: Guantanamo Bay en Varkensbaai, waar de laatste mislukte invasie plaatsvond. Tien jaar na de dood van Fidel Castro blijken Cubanen zich vrij te voelen om openlijk kritiek op het beleid van de eigen regering uit te spreken.

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)