Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Xite werkt aan nieuw concept en stopt kabeldistributie Duitsland

    Muziekzender XITE is in een groot deel van Duitsland van de kabel verdwenen. De reden ligt volgens het moederbedrijf in het ontwikkelen van een geheel nieuw concept.
    Jan-Hein Visser
    19 februari 2019
    comments 1
    Xite werkt aan nieuw concept en stopt kabeldistributie Duitsland
    Foto ANP

    XITE was bij Unitymedia, wat kort gezegd de 'Duitse Ziggo is', sinds 2014 als lineaire zender te ontvangen. Sinds begin dit jaar is het signaal van de kabel verdwenen. Het doorgiftecontract met Unitymedia is op verzoek van XITE zelf niet meer vernieuwd. Als reden daarvoor voert het bedrijf aan dat een geheel nieuw aanbod wordt ontwikkeld, dat als eerste in de Verenigde Staten op de markt wordt gebracht, maar later ook weer in Duitsland bij Unitymedia beschikbaar komt. In Nederland is XITE nog wel in het lineaire zenderaanbod van diverse aanbieders te bekijken. XITE zendt vooral actuele videoclips uit.

    XITEZiggoPopmuziekDuitslandUnitymedia

    Reacties

  1. Interview

    • *

      Leo Blokhuis

      Top 2000 Quiz

      Het was het jaar waarin Coldplay definitief doorbrak, het internet ontplofte, maar ook de onzekerheid of er nog wel leven zou zijn na 2000. Het jaar 1999 herinnert fans van NPO Radio 2 echter nog aan iets heel ánders, namelijk aan de start van de Top 2000.
      Reacties0 reactie(s)