Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    'Zenderuitbreiding bij KPN in aantocht'

    Viceland gaat ervan uit dat huishoudens die met KPN Interactieve TV naar televisie kijken vanaf deze zomer naar de zender kunnen kijken. Een overeenkomst voor de distributie van de zender is echter nog niet getekend.
    Peter de Koning
    13 maart 2018
    comments 18
    'Zenderuitbreiding bij KPN in aantocht'

    Voor Viceland is distributie via KPN belangrijk omdat de zender met tegenvallende kijkcijfers te maken heeft. Met doorgifte bij KPN wordt het huiskamerbereik met rond de twee miljoen uitgebreid. Samen met de huidige distributie bij Ziggo en Caiway komt het huishoudenbereik na de eventuele toevoeging bij KPN op ruim zes miljoen uit. Sjoerd Raaijmakers – CEO van VICE Benelux – sprak de verwachte doorgifte bij KPN uit tijdens het programma Zakendoen op BNR Nieuwsradio. Raaijmakers bekende tevens dat Viceland op dit moment nog geen gezonde financiële huishouding heeft. Wel stelt hij dat de zender een specifieke, maar trouwe doelgroep heeft.

     

    Zenderuitbreiding KPN

    Raaijmakers doelt met zijn verwachting van doorgifte bij KPN Interactieve TV op de grote jaarlijkse zenderwijziging die KPN op 1 juli doorvoert. Naast zenderuitbreidingen worden ook zenderwijzigingen doorgevoerd. Daarbij kijkt KPN naar de wens van klanten, en of zenders voldoende door klanten gewaardeerd en bekeken worden in relatie met de vergoeding voor doorgifte die het telecombedrijf aan de betrokken zender moet betalen.

    KPNInteractieve TVVICEVicelandzenderuitbreidingzenderwijzigingtvtelevisie

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)