Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Ziggo 4K UHD Mediabox alleen bij multiplay abonnement

    Ziggo heeft nog niet bekendgemaakt wanneer en bij welke abonnementen de nieuwe Horizon 4 UHD Mediabox aan klanten geleverd wordt. In de komende maanden gaat Ziggo hierover meer bekendmaken.
    Jarco Kriek
    24 september 2018
    comments 11
    Ziggo 4K UHD Mediabox alleen bij multiplay abonnement
    Foto KMD

    Bij de perspresentatie die Liberty Global omtrent de komst van het Horizon 4-platform in Nederland, België en Zwitserland vorige week in het Ziggo Dome gaf, werd duidelijk dat de nieuwe Ziggo UHD Mediabox alleen bij een multiplay-abonnement geleverd kan worden. De Horizon 4 Mediabox – ook wel EOS 4 Mediabox genoemd – is namelijk cloud-based. Alleen de ontvangst van tv- en radiozenders gebeurt – althans op dit moment – via de DVB-C broadcast uitzendstandaard. Alle overige functies en mogelijkheden lopen via de cloud en hebben hiervoor een internetverbinding nodig. Liberty Global onthulde op de persconferentie dat verbinding met de cloud alleen met een internetverbinding van de betreffende aanbieder van de Mediabox gemaakt kan worden. In Nederland dus met een internetverbinding van Ziggo en in België met een internetverbinding van Telenet.

     

    Multiplay

    Het gevolg hiervan is dat Ziggo de nieuwe Horizon 4 Mediabox alleen aan klanten kan uitleveren die een multiplay-abonnement bij het kabelbedrijf afnemen waarbij naast tv ook internet geleverd wordt. Of Ziggo bij alle multiplay-abonnementen de keuzemogelijkheid voor de Ziggo UHD Mediabox gaat aanbieden, moet in de toekomst blijken. Concurrent KPN levert bijvoorbeeld de eigen UHD tv-decoder alleen bij het duurste abonnement waarbij tv en internet wordt geleverd. Dit komt mede omdat het kijken van tv-zenders ook via IP verloopt en het telecombedrijf stelt dat voor het kijken van UHD een internetverbinding met een minimale snelheid van 100Mbps noodzakelijk is.

    ZiggoVodafoneZiggoTelenetLiberty GlobalHorizonHorizon 4EOS 4Mediaboxtvtelevisieinternetonlinecloudcloud-basedcloudPVRmultiplayabonnement

    Reacties

  1. TV-TIP MasterChef Australië: Dessert Masters

    MasterChef Australië: Dessert Masters
    Net5 om 19:30 uur
    De bejubelde Australische MasterChef-franchise wordt uitgebreid met een nieuwe gang. Onder leiding van Melissa Leong en Amaury Guichon kruisen in Dessert Masters tien bekende en minder bekende patissiers de gardes om het beste dessert uit hun bakblik te toveren. Onder hen Reynold Poernomo, de toetjeskoning die het in het zevende seizoen van MasterChef nog tot de vierde plek wist te schoppen. Inmiddels is hij de trotse eigenaar van dessertbar KOI in Sydney.

    TV-TIP Voetbal: Nations League (v): Nederland - België

    Voetbal: Nations League (v): Nederland - België
    NPO 3 om 20:23 uur
    In een groep met regerend Europees kampioen en verliezend WK-finalist Engeland wisten de Nederlandse dames bij de start van de eerste Nations League voor vrouwen al dat ze zich geen enkele misstap konden veroor­loven. Alleen de winnaar van de groep houdt immers kans op een ticket voor de Spelen. Toch ging het al in de eerste wedstrijd tegen België mis. Maar Oranje rechtte haar rug, en schopte het na vier wedstrijden tot de virtuele groepswinst. De laatste horde: die dekselse Red Flames.

    Interview

    • *

      Leo Blokhuis

      Top 2000 Quiz

      Het was het jaar waarin Coldplay definitief doorbrak, het internet ontplofte, maar ook de onzekerheid of er nog wel leven zou zijn na 2000. Het jaar 1999 herinnert fans van NPO Radio 2 echter nog aan iets heel ánders, namelijk aan de start van de Top 2000.
      Reacties0 reactie(s)