Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Ziggo beter gewaardeerd door klanten

    Ziggo wordt beter door de eigen klanten gewaardeerd. Uit onderzoek van Telecompaper blijkt dat de zogenaamde WoM-score is verbeterd. Het blijft echter nog ver bij KPN achter.
    Jarco Kriek
    22 januari 2016
    comments 9
    Ziggo beter gewaardeerd door klanten

    Ziggo wordt beter door de eigen klanten gewaardeerd. Uit onderzoek van Telecompaper blijkt dat de zogenaamde WoM-score is verbeterd. Het blijft echter nog ver bij directe concurrent KPN achter.


    WoM is de afkorting van Word-of-Mouth. Hiermee geeft Telecompaper aan hoeveel procent van de huidige klanten een aanbieder zou aanbevelen aan anderen. Door de stijging van de WoM-score naar 46 procent is er een einde gekomen aan de dalende bereidheid om Ziggo aan te bevelen door haar eigen triple-play klanten. Tussen september en november was de WoM-score van Ziggo op haar laagste punt in anderhalf jaar tijd, mede als gevolg van problemen na de fusie tussen Ziggo en UPC. Nu de rust bij Ziggo na de fusie is teruggekeerd, is er weer een stijgende lijn in de WoM-score te zien.

    KPN best, Tele2 en Online.nl slechts

    KPN blijft met een WoM-score van 63 procent op de triple play-markt het best presteren. Bij Tele2 en Online.nl is de mond-tot-mond-reclame het slechts. Bij Tele2 komt de WoM-score op 37 procent uit. Alleen Online.nl scoort met 22 procent nog slechter. Van beide aanbieders ontvangt de Consumentenbond ook al langere tijd klachten over de dienstverlening.

    ZiggoKPNTele2Online.nlM7 GroupWoMWord of MouthTelecompaperklantklantenklantwaarderingtriple playalles-in-1alles in 1tvtelevisieinternetbellentelefoontelefoniekabelglasvezelDSLkoperdraadVDSLADSL

    Reacties

  1. TV-TIP Droomland Koerdistan

    Droomland Koerdistan
    NPO 2 om 23:00 uur
    Maila Ahmad begint haar zoektocht bij de Koerdische diaspora in Europa. In Stockholm ontdekt ze hoe sterk het verlangen naar Koerdistan blijft leven, ook onder haar eigen generatie. Ze ziet hoe kunstenaars en bezoekers samen een groot festival omvormen tot een gedroomd Koerdistan. Maar hoe Koerdisch voelt Maila zich eigenlijk zelf? Na het afscheid van haar bezorgde ouders vertrekt ze naar het land dat ze vooral kent uit hun verhalen.

    TV-TIP NPO Doc: In Transit

    NPO Doc: In Transit
    NPO 3 om 22:10 uur
    Indigo zoekt naar een manier van leven buiten vaste genderkaders en de verwachtingen van anderen. In de ballroomscene en de queer community vindt Indigo ruimte om te experimenteren met identiteit en expressie. Ook daar ontstaan verwachtingen over hoe iemand zich identificeert en presenteert. Terwijl Indigo fysiek en mentaal verandert, groeit de behoefte om daarvan los te komen. In gesprekken met vrienden, tijdens het trainen in de fitness en op momenten van reflectie probeert Indigo steeds dichter bij zichzelf te komen.

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)