Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Ziggo breidt exclusieve aanbod uit

    Ziggo biedt klanten met een Ziggo Movies & Series L en XL-abonnement de mogelijkheid om onder meer exclusief naar HBO-content te kijken. Het aanbod is deze week enorm uitgebreid.
    Jarco Kriek
    17 februari 2020
    comments 2
    Outlander Seizoen 5 nieuw bij Ziggo

    Klanten van het kabelbedrijf die toegang tot deze abonnementsvormen hebben, kunnen vanaf vandaag naar nieuwe afleveringen van de Amerikaanse HBO-serie Outlander kijken. Inmiddels is het vijfde seizoen van de serie aangebroken. Vanaf maandag 17 februari zijn de komende weken elke maandag nieuwe afleveringen op het video on demand-platform van VodafoneZiggo bedrijfsonderdeel Ziggo beschikbaar.

     

    Ziggo GO

    Alle afleveringen van de vier voorgaande seizoenen van Outlander zijn niet meer bij Ziggo maar wel Netflix bij te bingewatchen. Kijken kan niet alleen via de bruikleendecoders Mediabox Next en Mediabox XL: online kan overal in Nederland en andere landen van de EU met Ziggo GO gekeken worden Dit kan op pc, laptop, tablet en smartphone. Ziggo is op dit moment ook bezig met een uitgebreidere test met een Ziggo GO-app voor Android TV en Amazon Fire Stick. Tevens wordt doorgewerkt aan een app voor Apple TV. Deze app zit echter nog binnen in een interne testfase en wordt nog niet onder klanten getest.

    ZiggoVodafoneZiggoZiggo Movies & SeriesZiggo GOMediabox NextMediabox XLtvtelevisievideo on demandHBOfilmsseriesOutlander

    Reacties

  1. TV-TIP Find It, Fix It, Sell It

    Find It, Fix It, Sell It
    Discovery Channel om 19:30 uur
    Wat de American Pickers doen in Amerika, doen Henry Cole en Simon O’Brien aan de overkant van Het Kanaal. De energieke Britten reizen stad en land af en gaan in muffe schuurtjes en bedompte kelders op zoek naar vergeten spulletjes die ze op hun eigen unieke wijze kunnen pimpen en voor de hoofdprijs kunnen verkopen.

    TV-TIP Hunted VIPS

    Hunted VIPS
    NPO 3 om 20:25 uur
    Terwijl het oliedomme gedrag van de vloggende zangeres Famke Louise en haar vriend, de niet veel slimmere oud-profvoetballer Denzel Slager, hen al binnen 24 uur in de armen van de hunters dreef, loopt een aantal bekende koppels nog vrij rond. Zij proberen tijdens de finale het extractiepunt te bereiken voordat ze alsnog in de kladden worden gegrepen. Zijn ze op tijd?

    Interview

    • *

      Monic Hendrickx

      Arcadia

      Monic Hendrickx en regisseur Tim Oliehoek vonden het fijn om een tijdje in de futuristische wereld van de nieuwe serie Arcadia rond te lopen, maar ze zouden daar nooit willen wonen.
      Reacties0 reactie(s)