Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Ziggo breidt hotspots uit voor heel Groningen

    In België al zeer succesvol door Telenet toegepast, gaat Ziggo in Nederland de proeven met hotspots uitbreiden. Als eerste wordt de provincie Groningen voorzien.
    Jan-Hein Visser
    22 oktober 2012
    comments 0
    Ziggo breidt hotspots uit voor heel Groningen
    In België al zeer succesvol door Telenet toegepast, gaat Ziggo in Nederland de proeven met hotspots uitbreiden. Als eerste wordt de provincie Groningen voorzien.

    Ziggo breidt per 1 november de proef met klantenhotspots (Ziggo Hotspots) uit tot heel Groningen. Vanaf die datum staat de hotspotfunctionaliteit aan op meer dan tienduizend modems en heeft Groningen het grootste aantal publieke wifi-hotspots in Nederland. Per 14 november wordt het aantal modems met deze functionaliteit dan nog eens uitgebreid naar achttienduizend.

    Test functionaliteit Hotspots

    De proef is het vervolg op de kleinschalige proef die Ziggo eerder heeft gehouden in een aantal Groningse wijken. Deze proef was zeer succesvol en daarom heeft Ziggo besloten Ziggo Hotspots op grotere schaal te testen. Tijdens de test onderzoekt het bedrijf met tweeduizend deelnemers in hoeverre Ziggo's modem/routers gebruikt kunnen worden om zoveel mogelijk Wifi Hotspots op zetten. De uitkomsten van de test bepalen of Ziggo op korte termijn doorgaat met de implementatie van Ziggo Hotspots in de rest van het Ziggogebied. Belangrijke voorwaarden zijn dat er geen verlies van snelheid bij de gebruiker thuis mag optreden en dat er volledige scheiding van de Hotspot en het klantnetwerk moet zijn.
    ZiggoTelenetHotspotsWiFiGroningen

    Reacties